خرید تور مسکو فروردین


خرید تور مسکو فروردین Tour of Moscow Farvardin

مسکو به عنوان پایتخت و یکی از شهر های مهم کشور روسیه و از پرجمعیت ترین شهر های این کشور محسوب می شود. شهر مسکو مرکز فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، گردشگری، مذهبی، تاریخی، مالی و آموزشی در کشور روسیه و اروپا محسوب می شود و قابل گفتن است که سالانه افراد زیادی از خارج کشور برای بازدید از جاذبه های متعدد این شهر به آن سفر می کنند. اگر شما جویای آن هستید که از جاذبه های آن دیدن نمایید می توانید در تور مسکو شرکت کنید. شهر مسکو از وسایل حمل و نقل عمومی زیادی برخوردار است و شما می توانید توسط هواپیما ها و متروی این شهر به نقاط مختلف شهر سفر کنید.

خرید تور مسکو فروردین

در مورد مترو های این شهر می توانیم بگوییم که یکی از عمیق ترین تونل ها در جهان به حساب می آید. این شهر مدرن و پیشرفته در قسمت اروپایی آن مجهز به آخرین امکانات ورزشی می باشد و از نظر کیفیت در رتبه نخست قرار گرفته است. با سفر به تور روسیه شما می توانید از شهری همانند مسکو و یا سن پترزبورگ، که از معروف ترین شهر های روسیه به حساب می آیند بازدید نمایید. شهر مسکو به دلیل قرار گرفتن در قسمت شمالی این کشور، معمولا دارای زمستان های سرد و طولانی می باشد و قابل گفتن است که در این شهر تابستان کوتاه می باشد و بطور کلی آب و هوای این منطقه از روسیه سردسیر است.

 

دانشگاه دولتی مسکو

شهر مسکو از نظر علمی در رتبه قابل قبولی قرار دارد و از بهترین دانشگاها در سطح جهانی می توان در این شهر دیدن کرد. این دانشگاه که از معماری بسیار زیبا و مدرن برخوردار است، نظر بسیاری از دانشجویان را به سمت خود معطوف داشته است و علاقه مندان زیادی به دنبال آن هستند که ادامه تحصیل خود را در این دانشگاه سپری کنند. این بنای زیبا در سال 1755 میلادی به دستور ژوزف استالین که یکی از سازندگان معروف برج های استالین می باشد ساخته شده است. قابل ذکر است که این بنا یکی از هفت آسمان خراش در شهر مسکو محسوب می شود و شما می توانید با خرید تور مسکو فروردین 97 از این بنای زیبا بازدید نمایید.

دانشگاه دولتی مسکو

 

برج مخابراتی اوستانکینو

یکی از جاذبه های دیدنی شهر مسکو که در طول شب آن را از تمام نقاط شهر می توان دید، این برج مخابراطی می باشد که در طول شب با نورپردازی های زیبا، چهره ای زیبا به این شهر می دهد. ارتفاع این برج به حدود 540 متر می رسد که بزرگترین برج در اروپا به حساب می آید و در رتبه یازدهم بلند ترین برج در جهان قرار گرفته است. قسمت بالایی این برج توسط شیشه ساخته شده است و شما می توانید از ارتفاعی بیش از 500 متر که زیر پای شما را با شیشه پر کرده است، از منظره زیبای مسکو دیدن نمایید و می توانید با گرفتن عکس در این برج بلند، خاطره ای خوب به یاد بگذارید.

برج مخابراتی اوستانکینو

 

چگونه از تور های لحظه آخری مسکو در سایت تورزپرس مطلع شویم؟

اگر شما قصد آن را دارید تا در تور های لحظه آخری مسکو ثبت نام کنید، ولی نمی دانید که باید چکار کنید، می توانید با مراجعه کردن به لیست تور های سایت تورزپرس علاوه بر آگاهی از قیمت تور مسکو و امکانات تور، از تور های لحظه آخری ما هم مطلع شوید. هر ساله افراد زیادی هستند که برای سفر به این شهر زیبا، در تور های سایت تورزپرس ثبت نام می کنند و یا به رزرو آنلاین تور خود در صفحه تورهای ما می پردازند. شما هم می توانید از سایت تورزپرس سفر خود را به این شهر قطعی کنید و از سفر خود لذت ببرید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • بهروز | شنبه 13 آبان 1396

    سلام چجوری از تور لحظه آخری مسکو مطلع بشم ؟
  • محمود | شنبه 13 آبان 1396

    تور 2 روزه مسکو چقدر میشه ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها