خرید تور مالدیو فروردین


خرید تور مالدیو فروردین Buy Maldives Farvardin

مالدیو یکی از کشور های محبوب محسوب میشود که سالانه افراد زیادی برای استفاده کردن از جاذبه های تفریحی آن به این کشور سفر می کنند و یا در تور مالدیو شرکت می کنند. کشور مالدیو از بهم پیوستن چندین جزیره تشکیل شده است و قابل گفتن است که دیدنی های مالدیو بیشتر تفریحی می باشد، بطوری که می توان گفت این کشور یکی از بهترین مکان ها برای غواصی کردن می باشد و علاقه مندان زیادی برای غواصی کردن در آب های آزاد مالدیو به این کشور سفر می کنند. شما با خرید تور مالدیو فروردین 97 می توانید از جاذبه های تفریحی این شهر نهایت استفاده را کرده باشید و از آنها لذت ببرید.

خرید تور مالدیو فروردین

شهر ماله که به عنوان پایتخت مالدیو به حساب می آید، با مساحت حدودی 6 کیلومتر در قسمت شرقی مالدیو قرار گرفته است و قابل گفتن است که بر اساس سرشماری های سال 2006 جمعیت این شهر برابر با 104,000 نفر می باشد، بطوری می توان گفت که شهر ماله بزرگترین مرکز تجاری کشور مالدیو به حساب می آید. حکومت این کشور جمهوری بوده و واحد پولی آنها روفیا مالدیو است. در مورد این کشور می توان گفت که 200 جزیره آن قابل سکونت هستند و حدودا 88 جزیره دیگر آن دارای اقامتگاه برای گردشگران می باشد. اگر علاقه خاصی به تفریحات آبی دارید حتما به مالدیو سفری داشته باشید.

 

سواحل مالدیو

بدون شک یکی از اصلی ترین جاذبه های کشور مالدیو، سواحل آن می باشد و شما در آن می توانید به تفریحات آبی بپردازید. افراد زیادی هر ساله برای تفریحات آبی این کشور به این مطنقه سفر می کنند. سواحل این کشور از قسمت های خط استوا تا قسمت جنوبی کشور سریلانکا کشیده شده است. پوشش گیاهی این منطقه زیبایی خاصی را به آن داده است و می توان از درختانی گفت که دور تا دور این جزیره را احاطه کرده اند و از ارتفاع بالا نمایی زیبا از آن دیده می شود. اگر قصد آن را دارید که در مدت زمان خود نهایت لذت را ببرید، سایت تورزپرس به شما توصیه می کند که در این تور شرکت کنید.

سواحل مالدیو

 

ورزش های آبی

از اصلی ترین تفریحات این کشور ورزش های آبی می باشد که می توان به شنا کردن، واترپلو، اسکی روی آب، موج سواری، کایت سواری، جت اسکی، پاراسیل و دیگر ورزش های محبوب آن اشاره کرد. هر ساله افراد زیادی هستند که برای گذراندن وقت خود به بهترین نحو شکل به این کشور سفر می کنند. آب و هوای کشور مالدیو به گونه ای است که در فصل های تابستان و بهار بهترین زمان برای سفر می باشد و شما می توانید از آفتاب خوب آن نهایت استفاده را کرده باشید و از تفریحات آبی آن استفاده کنید. ورزش های آبی یکی از درآمد های اصلی این منطقه می باشد.

ورزش های آبی

 

آب و هوای مالدیو چگونه است؟

آب و هوای مالدیو در فصل های تابستان و بهار مطلوب است و یکی از بهترین زمان هایی به حساب می آید که شما می توانید به آن سفر داشته باشید. اگر شما قصد سفر به این کشور را دارید، فروردین ماه از زمان های مناسب برای سفر می باشد و می توانید از جاذبه های جذاب آن نهایت لذت را برده باشید. برای خرید تور شما می توانید از لیست تور های سایت تورزرپس اقدام به خرید نمایید و از آخرین قیمت تور ها مطلع شوید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها