خرید تور سن پترزبورگ فروردین


خرید تور سن پترزبورگ فروردین  Buy the St. Petersburg Vortex Tour

درباره سن پترزبورگ باید بگوییم که شهر سن پترزبورگ از شهر های مهم کشور روسیه به حساب می آید و می توان گفت که به عنوان دومین شهر بزرگ روسیه بعد از مسکو انتخاب شده است. این شهر از جاذبه های زیبا و دیدنی زیادی برخوردار می باشد که شما علاقه مندان می توانید با شرکت کردن در تور سن پترزبورگ از این دیدنی ها بازدید نمایید. با توجه به آمارها، شهر سن پترزبورگ بعد از شهر های بزرگ و مهم لندن، پاریس و مسکو، در رتبه چهارم بزرگترین شهر در اروپا قرار دارد و از همین رو افراد زیادی به این شهر سفر می کنند. شهر سن پترزبورگ به دستور پادشاه روس ها پترکبیر در سال 1703 میلادی ساخته شد.

خرید تور سن پترزبورگ فروردین

این شهر از قدمت بالایی برخوردار می باشد و در مورد نام این شهر در زمان های گذشته می توان گفت که به نام های پتروگراد و لنینگراد معروف بوده است که حال با گذشت زمانه به سن پترزبورگ تغییر یافته است. آب و هوای این منطقه از روسیه همانند دیگر قسمت های آن می باشد، بطوری که زمستان های سرد و طولانی دارد و تابستان هایش کوتاه می باشد و یکی از بهترین زمان هایی که می توان به سن پترزبورگ سفر کرد، در فروردین ماه می باشد. این شهر در قسمت شمال غربی کشور روسیه واقع شده است و می توان گفت که یکی از شهر های کلیدی روسیه به حساب می آید.

شهر سن پترزبورگ در سال 1918 میلادی به عنوان پایتخت روسیه به حساب می آمد، اما با گذشت زمان پایتخت این کشور از سن پترزبورگ به مسکو تغییر پیدا کرد. در اوایل تابستان در این شهر به علت طولانی شدن تابش نور آفتاب، این شهر تاریکی هوا را به خود نمی بیند و هوای آن طی چند روز نخست روشن می باشد. شما می توانید با خرید تور سن پترزبورگ فروردین 97 به این شهر سفر کنید و از دیدنی های آن بازدید نمایید و یا از طریق تور ارزان روسیه به بازدید از شهر های مختلف آن بپردازید. در سال 1955 میلادی مترو این شهر تاسیس شد و از 5 خط مترو و حدود 67 ایستگاه تشکیل شده است.

 

کاخ کاترین

از جاذبه های منحصرد به فرد و معروف شهر سن پترزبورگ، این کاخ زیبا می باشد که سالانه بازدید کنندگان بسیار زیادی را به سمت خود می کشاند. این کاخ در فاصله 30 کیلومتری سن پترزبورگ قرار گرفته است. این کاخ از یک سالن بزرگ و باشکوه به طول 300 متر و اتاق هایی زیبا با آینه کاری و معماری خاص تشکیل شده است. شما با مراجعه به این کاخ می توانید از معماری زیبا این کاخ و وسایل مورد استفاده خانواده تزار و شخص تزار بازدید نمایید. با پیروزی ارتش روسیه بر عثمانی ها در سال 1770 میلادی، برای یادبود از این پیروزی، دریاچه مصنوعی در کنار آن ساخته شده است. بعد از انقلاب در کشور روسیه به دستور لنین این کاخ تبدیل به یک موزه شد و حال شما می توانید از این کاخ و یا موزه زیبا و باستانی دیدن نمایید.

کاخ کاترین

 

چگونه می توان تور ارزان سن پترزبورگ را برای سفر تهیه کرد؟

اگر شما قصد سفر به این شهر زیبا و رویایی را دارید، کافیست از طریق لیست تور های سایت تورزپرس برای خرید تور مورد نظر خود اقدام نمایید و با کم ترین قیمت، تور خود را ثبت نمایید و یا اگر قصد آن را دارید که از قیمت تور، تور ارزان و تور لحظه آخری سن پترزبورگ مطلع شوید، از همین صفحه اقدام نمایید و یا سوال خود را بصورت مکتوب در همین مقاله برای ما به اشتراک بگذارید تا در فرصتی مناسب به سوال شما پاسخ داده شود. همچنین  برای رزرو آنلاین تور از سایت تورزپرس، به لیست تور های سایت مراجعه نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • کوشا | سه‌شنبه 16 آبان 1396

    قیمت تور سن پترزبورگ چقدره ؟
  • zohre | سه‌شنبه 16 آبان 1396

    تور 2 روزه سن پترزبورگ چقدر میشه ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها