خرید تور سریلانکا فروردین


خرید تور سریلانکا فروردین Buy Sri Lanka Falls Tour

سریلانکا به عنوان یکی از کشور های شرقی آسیا به حساب می آید که از جاذبه های جذاب و تفریحی زیادی برخوردار است که شما می توانید در مدت زمان سفر خود در این کشور به بازدید از این جاذبه ها بپردازید و نهایت لذت را ببرید. کشور سریلانکا در قسمت جنوبی کشور هند و در اقیانوس هند واقع شده است و بطوری می توان گفت که درآمد اصلی این کشور بر پایه جاذبه های توریستی می باشد که سالانه افراد زیادی به این کشور سفر می کنند. شما با خرید تور سریلانکا فروردین 97 می توانید از جاذبه های متعدد این کشور بازدید نمایید. قابل گفتن است که از دو پایتخت سیاسی و اقتصادی تشکیل شده است و مساحت کلی آن برابر با 65,610 کیلومتر مربع می باشد.

خرید تور سریلانکا فروردین

این کشور با جمعیتی حدود 20,000,000 نفر، از قدمت بالایی برخودار می باشد که آخرین مشاهدات تاریخی در این کشور مربوط به 34,000 سال پیش می رسد. در تور سریلانکا شما می توانید از جاذبه های گردشگری سریلانکا بازدید نمایید که حاوی جاذبه های تاریخی، سیاحتی و تفریحی می شود. اقتصاد این کشور به طور شدیدی ضعیف می باشد و به عنوان ضعیف ترین اقتصاد در قسمت شرقی آسیا محسوب می شود. زبان رسمی مردمان این منطقه سینهالی و تامیل است که با توجه به آمار ها می توان گفت که حدود 70 درصد از این مردمان از قوم سینهالی هستند و قابل گفتن است که این قوم آریایی می باشند و از قسمت های شمالی هند به این کشور مهاجرت کرده اند.

 

باغ بریف بنتوتا

یکی از مکان هایی که شما علاقه مندان در تور سریلانکا می توانید از آن بازدید داشته باشید، باغ بریف می باشد که در شهر معروف بنتوتا واقع شده است. بهتر است بدانید که این شهر در فاصله ای نزدیک به کلمبو قرار دارد و افراد زیادی در روز های تعطیل به این شهر سفر می کنند. در این باغ زیبا شما می توانید از پوشش های گیاهی منطقه سریلانکا دیدن نمایید. یکی از زیبایی های این باغ معماری آن می باشد که توسط یک هنرمند سریلانکایی بنام بویس باوا طراحی شده است و برادر بزرگتر او به نام جفری باوا که یکی از معروف ترین معمار ها در سریلانکا می باشد، در ساخت این باغ بزرگ و زیبا به او کمک کرد و حال افراد زیادی برای بازدید از این باغ به شهر بنتوتا سفر می کنند.

باغ بریف بنتوتا

 

ورزش های آبی در بنتوتا

شهر بنتوتا به شکل جزیره می باشد و دور تا دور آن را آب ها احاطه کرده است. یکی دیگر از دلایلی که افراد زیادی به این شهر سفر می کنند، استفاده کردن از ورزش های آبی این شهر می باشد که می توان از ورزش های همچون اسکی، جت اسکی، موج سواری، قایق سواری و بسیاری دیگر از تفریحات آبی در آن استفاده کرد و بسیار لذت برد. اگر علاقه مند تفریحات آبی هستید و به کشور سریلانکا سفر کردید، توصیه سایت تورزپرس به شما علاقه مندان، تفریحات آبی شهر بنتوتا می باشد. هر ساله افراد زیادی برای گذراندن وقت خود به بهترین نحو شکل به این شهر زیبا  و جذاب سفر می کنند.

ورزش های آبی در بنتوتا

 

چرا قیمت تور های سایت تورزپرس با دیگر آژانس ها متفاوت می باشد؟

سایت تورزپرس برای شما علاقه مندانی که قصد سفر به کشور سریلانکا را دارید، تور های ارزان و لحظه آخری و یا دیگر تور ها را با بالاترین امکانات قرار داده است تا شما بتوانید در مدت سفر خود در این کشور نهایت لذت را ببرید و سفری آسوده و راحت داشته باشید. سایت تورزپرس قیمتی متفاوت با دیگر آژانس ها ارائه می دهد و می توان گفت رضایت علاقه مندان به سفر برای ما بسیار مهم می باشد. شما می توانید با رزرو آنلاین تور به راحت ترین شکل ممکن تور خود را خریداری کرده و سفر خود را آغاز کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • Parvane | یکشنبه 14 آبان 1396

    تور لحظه آخری سریلانکا چقدره؟
  • میلاد | یکشنبه 14 آبان 1396

    تور آفردار سریلانکا چنده ؟
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها