خرید تور روسیه فروردین


خرید تور روسیه فروردین Buy the Russian Farvardin tour

جاذبه های گردشگری روسیه بسیار متنوع و متعدد می باشد که هر ساله توریست های زیادی از کشور های مختلف جهان به شهر های مهم این کشور سفر می کنند تا در مدت اقامت خود در این کشور، از جاذبه های مهم آن بازدید نمایند و با گذشته کشور روسیه آشنایی بیشتری پیدا کنند. یکی از گزینه های روی میز شما عزیزان برای سفر، می تواند تور روسیه باشد که قیمت تور روسیه هم نسبت به دیگر کشور هایی که سفر به آن ها گران است، پایین تر بوده و با رزرو آنلاین تور توسط تورزپس، می توانید سفر خوبی به این کشور زیبا داشته باشید و از اقامت خود در آن لذت ببرید. اگر قصد خرید تور روسیه را دارید، کافیست از صفحه تور های سایت تورزپرس، اقدام به خرید آنلاین تور مورد نظر خود کنید.

خرید تور روسیه فروردین

روسیه کشوری می باشد که در بیشتر ماه های سال آب و هوایی سرد دارد. برای همین به شما علاقه مندان سفر توصیه می شود که در ماه های گرم سال به این کشور سفر داشته باشید تا با مشکلی برخورد نکنید. اگر درباره روسیه اطلاعات کافی ندارید، کافیست به قسمت تور های سایت مراجعه کرده تا ضمن آگاهی از آخرین اخبار در مورد تور ها و قیمت آنها، بتوانید به خرید تور روسیه فروردین 97 بپردازید و از سفر به این شهر نهایت لذت را ببرید. قابل گفتن است که کشور روسیه از نظر مساحت و جمعیت یکی از کشور های پرجمعیت و پهناور در جهان به حساب می آید.

 

ولیکی نووگورود

بدون شک یکی از زیبا ترین و بهترین مکان هایی که می توان به آن سفر کرد؛ این شهر می باشد که در قسمت شمالی روسیه واقع شده است. این بنای تاریخی به قرن 10 بر می گردد. این شهر زیبا دارای جاذبه های متعددی می باشد که شما علاقه مندان می توانید از تک به تک آنها بازدید نمایید. از جمله این جاذبه ها می توان به کلیسای سوفیا، برج ناقوس، چشمه بازرگان و دیگر جاذبه های مهم آن اشاره کرد. اگر قصد سفر به این شهر را داشتید، حتما از سوپ روسی و عسل طبیعی این منطقه خریداری و میل کنید. که این دو محصول از بهترین محصولات این منطقه می باشد که گردشگران هنگام سفر از آن خریداری و استفاده می کنند.

ولیکی نووگورود

 

نیژنی نووگورود

نام یکی دیگر از شهر های روسیه می باشد که محل جدایی دو رودخانه ولگا و اوکا می باشد. نام این شهر در اوایل به نام یک قلعه معروف بود که با گذشت زمان و متولد شدن ماکسیم گورکی، نام این شهر زیبا به گورکی شهرت یافت. توریست های زیادی همه ساله برای سفر به این شهر زیبا اقدام می کنند تا ضمن آشنایی با جاذبه های آن، لذت یک سفر خارجی را نیز کسب کنند. اگر شما علاقه مندان سفر به روسیه، قصد سفری سیاحتی و تفریحی به این کشور را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم حتما به این شهر زیبا و رویایی هم سری بزنید. مطمئنا پشیمان نخواهید شد، چرا که جاذبه های جذابی در انتظارتان است. شما با سفر به این شهر، خاطره خوبی را برای خود به یادگار خواهید گذاشت.

نیژنی نووگورود

 

چرا بهترین زمان برای سفر به روسیه در ماه فروردین می باشد؟

این سوال شاید ذهن شما را درگیر خود کرده باشد که چرا فروردین بهترین زمان برای سفر کردن می باشد؟ اگر شما اطالاعات کافی در مورد آب و هوای روسیه داشته باشید، می دانید که به دلیل نزدیک بودن روسیه به قطب، این کشور سردسیر می باشد. بنابراین از بهترین زمان ها برای سفر کردن به روسیه، ماه های گرم سال است که هوا مطلوب سفر و گشت و گذار می باشد. اگر شما علاقه مندان قصد خرید تور و یا رزرو آنلاین تور را دارید، به لسیت تور های سایت مراجعه کرده و تور مورد علاقه خود را ثبت نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • سالار | جمعه 28 مهر 1396

    قیمت تور روسیه فروردین چنده ؟
  • Eliya | جمعه 28 مهر 1396

    تور 6 شب و 5 روز روسیه چقدر هستش ؟
    فاطمه بخشی | 2017-10-21 12:52:23

    به صفحه اصلی سایت رفته و تور مورد نظر خود را انتخاب کنید
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها