خرید تور جاکارتا فروردین


خرید تور جاکارتا فروردین Buy Jakarta Farvardin Tour

همانطور که در عناوین مرتبط با اندونزی گفته شد، اکثریت مردم این کشور مسلمان می باشند، با توجه به گفته های قبلی، شهر جاکارتا به عنوان یکی از بزرگترین شهر و پایتخت کشور اندونزی به حساب می آید و قابل بیان است که این شهر بزرگترین شهر مسلمان نیز به حساب می آید. درباره جاکارتا می توان گفت که مساحتی برابر با 740,28 کیلومتر که قابل سکونت می باشد را دارا است و حدود 8,000,000 کیلومتر دیگر آن را سرزمین های متروکه تشکیل داده است. جاذبه های گردشگری جاکارتا بیشتر از جاذبه های تفریحی و سیاحتی تشکیل شده است و هر ساله تورسیت های زیادی برای بازدید از این نقطه به آسیای جنوب شرقی سفر می کنند تا در زمان اقامت خود نهایت لذت را از تفریحات و جاذبه های ّن ببرند.

خرید تور جاکارتا فروردین

با توجه به جمعیت زیاد این شهر نسبت به مساحت قابل سکونتش، این شهر دچار ترافیک های سنگین در سطح شهر می باشد که به دستور فرماندار شهر جاکارتا شروع به ساخت خیابان ها و بزرگ راه های دو طبقه کرده اند تا ترافیک شهری کاهش یابد. همچنین این شهر از نظر وسایل حمل و نقل دارای ایستگاه های قطار می باشد که شمال به جنوب و شرق و غرب را به هم متصل کرده، سرعت سفر را زیاد کرده و همچنین سفر کردن را برای مردمان آسوده تر کرده است. و مهمتر از همه این که عوامل آلودگی و ترافیک سطح شهری را کاهش داده است. اگر علاقه مند سفر به این شهر هستید، حتما در فصل های بهار به این شهر زیبا سفر کنید تا از هوای خوب آن لذت ببرید.

 

موزه عروسک های خیمه شب بازی جاکارتا

موزه عروسک های خیمه شب بازی از جاذبه های دیدنی و تفریحی جاکارتا به حساب می آید که بازدید کنندگان ضمن تماشای عروسک ها، می توانند از تماشای محیط داخلی موزه نیز لذت ببرند. این موزه در کلیسایی ساخته شده است که بازدید کنندگان می توانند ضمن این نمایش ها، از خود کلیسا هم بازدید به عمل بیاورند. این نمایش ها، از سراسر کشور اندونزی و آسیای جنوب شرقی، شرکت کننده دارد و شما می توانید بصورت زنده این نمایش ها را مشاهده کنید. در ادامه مطلب شما را با جاذبه های دیگر این شهر آشنا خواهیم کرد.

موزه عروسک های خیمه شب بازی جاکارتا

 

پارک مینیاتوری

پارک مینیاتوری قطعا یکی از جاذبه های شهر جاکارتا به حساب می آید که همه روزه تورسیت های داخلی و خارجی زیادی را برای بازدید کردن از این پارک به این قسمت از شهر می کشاند. قابل بیان است که مساحت این پارک بزرگ به بیش از 100 هکتار می رسد و فضای بزرگی را تشکیل داده است. با مراجعه به این پارک، شما می توانید با فرهنگ و سنت قدیمی مردمان این شهر آشنایی بیشتری پیدا کنید. اگه به جاکارتا سفر می کنید حتما به این پارک سفر کنید و از اقامت خود در این شهر نهایت لذت را ببرید.

پارک مینیاتوری

 

چرا در برخی از ماه ها قیمت تور بالا و در برخی ماه ها قیمت ها پایین است؟

سوالی است که ذهن بیشتر گردشگران را درگیر خود کرده است! سایت تورزپرس می تواند بگوید که یکی از عواملی که در قیمت تور ها در ماه های مختلف تاثیر دارد، فرا رسیدن ایام مختلف در کشور مقصد مورد نظر می باشد که با فراسیدن این روز ها، تغییرات جدیدی در نحوه قیمت گذاری این تور ها نسبت به ماه های دیگر توسط آژانس ها ارائه می شود. اگر علاقه مند آن هستید که در ماه فروردین 97 به این شهر زیبا سفر کنید، برای خرید تور مورد علاقه خود کافیست از قسمت تور ها، تور مورد پسند خود را ثبت نمایید تا بتوانید به این شهر زیبا سفر کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • اشکان | چهارشنبه 12 مهر 1396

    تور 3 روزه جاکارتا چقدره ؟
  • بهنام | چهارشنبه 12 مهر 1396

    رزرو آنلاین تور جاکارتا به چه شکلی هستش ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها