خرید تور باکو فروردین


خرید تور باکو فروردین Buy the Baku Farvardin Tour

باکو به عنوان یکی از بزرگترین شهر ها و بزرگترین بندر کشور جمهوری آذربایجان محسوب می شود و این شهر شرقی ترین نقطه از آذربایجان به حساب می آید. مساحت این شهر به 3,125 کیلومتر مربع می رسد، این شهر 28 متر از سطح دریا فاصله دارد. شهر باکو به دلیل نزدیک بودن به دریای خزر دارای پارک های آبی متعددی می باشد که همه وقته در این پارک ها برنامه های مختلفی همانند موسیقی، اپرا و تئاتر اجرا می شود و بازدید کنندگانی که به این شهر زیبا سفر کرده باشند می توانند از این اجرا زنده بازدید نمایند و در مدت اقامت خود در این شهر نهایت لذت را ببرند.

خرید تور باکو فروردین

جمعیت این شهر توریستی در آذربایجان به حدود 3,202,000 نفر می رسد و زبان رسمی مردمان این منطقه آذربایجانی می باشد. قابل ذکر است که این شهر به دلیل فاصله نزدیکش به تهران از نظر قیمت اجناس های مختلف تفاوت چندانی ندارد، اما تنها تفاوتی که در این اجناس مشاهده می شود، کیفیت مناسب آن است که می توان این اجناس را با بالا ترین کیفیت موجود در سطح بازار های باکو و شهر هایدیگر آذربایجان خریداری کرد. جاذبه های گردشگری باکو به دلیل نزدیک بودن به دریای خزر بیشتر تفریحی و در قسمت پارک های ساحلی پخش شده است و هر ساله تورسیت های زیادی برای بازدید از این جاذبه های به شهر باکو سفر می کنند تا درباره باکو و جاذبه های آن اطلاعات بیشتری کسب کنند.

 

اثر سنگی و هنری قبوستان

از جمله آثار فرهنگی شهر باکو به حساب می آید که همیشه تورسیت های زیادی برای بازدید از آن راهی شهر باکو می شوند تا از این تخته سنگ ها بازدید نمایند و با فرهنگ پیشین این مردمان آشنایی بیشتری پیدا کنند. این تخته سنگ ها در جنوب شرقی رشته کوه قفقاز در بین کوهستان ها واقع شده است، بطوری که در 65 کیلومتری جنوب غربی مرکز باکو قرار دارد. این منطقه تاریخی در سال 2007 میلادی در میراث فرهنگی یونسکو ثبت شد. وجود این تخته سنگ ها با اشکالی خاص بر روی آنان موجب شد که در سال 1966 میلادی این منطقه به منطقه ای تاریخی و توریستی تبدیل شود.

اثر سنگی و هنری قبوستان

 

کاخ شیروان شاه

یکی از جاذبه های تاریخی و دیدنی مورد پسند اکثر گردشگران، این کاخ می باشد که بازدید کنندگان می توانند ضمن بازدید از این کاخ زیبا و باستانی، با تاریخ و فرهنگ بیشتری از این مردمان آشنایی پیدا کنند. این کاخ بزرگ و باستانی هم زمان با دوره حکومت عباسیان ساخته شد و تا حکومت صفویان پا برجا بود که توسط شاه تهماسب یکم از هم پاشیده شد. قدمت این کاخ بسیار طولانی می باشد و علاقه مندان به جاذبه های تاریخی می توانند به این کاخ زیبا سفری داشته باشند و در مدت اقامت خود در این شهر از جاذبه های مختلف آن بازدید نمایند.

کاخ شیروان شاه

 

قیمت تور باکو فروردین 97 چقدر است؟

خرید تور باکو فروردین 97 یکی از بهترین گزینه های سفر برای فروردین ماه می باشد، اگر قیمت این تور در فروردین ماه، ذهن شما را مشغول خود کرده است، بهتر است بدانید که قیمت تور باکو از حدود 700,000 تومان شروع شده و تا قیمت 2,000,000 تومان ادامه دارد، قابل ذکر است که هزینه این سفر ها بستگی به انتخاب های شما برای سفر دارد. شما می توانید برای خرید تور به مقصد باکو، به صفحه تور های سایت تورزپرس مراجعه نمایید و تور مورد پسند خود را از لسیت تور های سایت ثبت نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • محمد | چهارشنبه 12 مهر 1396

    تور 10 روزه باکو چه هزینه ای دارد ؟
  • ALi | چهارشنبه 12 مهر 1396

    تور لحظه آخری باکو چگونه است؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها