خرید تور بانکوک فروردین


خرید تور بانکوک فروردین Shopping for Bangkok Farvardin

بانکوک پایتخت تایلند، شهری با جاذبه های گردشگری بسیار است. در تور بانکوک می توانید تعدادی از بهترین جاذبه های توریستی بانکوک را انتخاب کنید و از دیدن آن ها لذت ببرید. بانکوک شهری با معابد بسیار است. معبد هایی که هم از نظر تاریخی و هم از نظر معماری زیبا و بی نظیر هستند. قبلا در مورد دو معبد دیدنی و جذاب وات آرون و وات پو توضیح داده ایم. در اینجا دیگر معابد زیبا و دیدنی بانکوک را معرفی خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

 

معبد سوتات temple of sota

شهرت این معبد به علت مجسمه های طلایی و برنزی در خارج و داخل ساختمان، سبک معماری جالب، نقاشی های بسیار بزرگ دیواری، طراحی منحصر به فرد سقف و مجسمه های برنزی از سربازان داخل حیاط است. یک مجسمه غول پیکر از بودا با طول 21 متر که جنس آن طلا است نیز به معرض نمایش گذاشته شده است. این معبد به شهرک چینی ها در بانکوک قدیم نزدیک است.

 

معبد مرمرین بانکوک marble temple

معبد مرمرین بانکوک همان گونه که از نام آن پیداست، از سنگ مرمر ساخته شده و ورودی آن اصلی ترین جاذبه این معبد است. 50 مجسمه از بودا که مربوط به شاخه های مختلف از دین بودا در سراسر جهان استT در این معبد به نمایش گذاشته شده است. این مجسمه ها زیبایی و ظرافت مخصوص به خود را دارند. در معبد مرمرین می توان فرهنگ و تعلیمات بودا را به راحتی احساس کرد.

 

معبد حقیقت Sanctuary of Truth

معبد حقیقت به طور کامل از چوب ساخته شده و حکاکی ها و کنده کاری های زیبایی روی آن دیده می شود. این معبد در ساحل لائم راچاوت در جاده ناکلوا قرار گرفته است. قدمت این معبد به سال 1981 بر می گردد. معبد حقیقت یکی از هیجان انگیز ترین جاذبه های تایلند و از پر بازدید ترین آن هاست.

 

معبد راتچابورانا ratchaburana

از معروف ترین معابد بانکوک با ارزش تاریخی بسیار است. ساختمان این معبد با وجود قدیمی بودن، شکوه و ابهت خاص خود را دارد. این معبد فرهنگ و سنت های قدیمی مردم تایلند را نشان می دهد. قدمت معبد راتچابورانا به 600 سال قبل باز می گردد که یکی از دلایل محبوب بودن و جذاب بودن این معبد در بین توریست ها است. نقاشی های دیواری، سبک معماری خاص و منحصر به فرد معبد، سقف متنفاوت معبد و قدمت بالای آن باعث شده تا گردشگران بسیاری برای بازدید از آن و آشنا شدن با آداب و رسوم و سنت های آن زمان، از این معبد دیدن کنند.

 

بهترین زمان برای خرید تور بانکوک چه زمانی می باشد؟

یکی از بهترین زمان هایی که شما علاقه مندان می توانید به این کشور سفر کنید، فروردین ماه می باشد. در مورد آب و هوای تایلند در تمامی طول سال، به طور مفصل توضیحاتی را بیان کرده ایم که می توانید برای مطالعه آن، به پست قیمت تور تایلند فروردین مراجعه کنید. فروردین از بهترین ماه هایی است که آب و هوای بانکوک خوب و آفتابی است. همچنین تعطیلات شغلی در نوروز نیز این زمان را از بهترین مواقع برای خرید تور بانکوک فروردین 97 ساخته است. شما عزیزان برای خرید تور به مقصد بانکوک، می توانید از طریق سایت تورزپرس اقدام نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • مهسیما صالحی | چهارشنبه 01 آذر 1396

    تور تخفیف دار بانکوک چه موقع ارائه میشه ؟ چطوری باید رزرو کنیم؟
  • قاسمی | چهارشنبه 01 آذر 1396

    تور 2 شب و 1 روز بانکوک قیمتش چقدره؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها