خرید تور باتومی فروردین


خرید تور  باتومی فروردین  Buy turbot vintage

باتومی یکی از شهر های مهم کشور گرجستان به حساب می آید که در این شهر شما می توانید از جاذبه های دیدنی گرجستان بازدید نمایید. با خرید تور باتومی فروردین 97 شما می توانید به این شهر بندری در حومه دریای سیاه سفری داشته باشید. در مورد پیشینه این شهر می توان گفت که یکی از مناطق تسخیر شده در زمان هخامنشیان می باشد. در تور باتومی شما می توانید به قسمت جنوب غربی کشور گرجستان سفر کنید و به دلیل قرار گرفتن این شهر در حومه دریای سیاه، می توان از جاذبه های گردشگری آبی و غیر آن نهایت استفاده را کرد. قابل گفتن است که جمعیت این شهر به حدود 152,800 نفر می رسد.

خرید تور  باتومی فروردین

علاقه مندانی که قصد شرکت در تور گرجستان و شهر باتومی را دارند بهتر است بدانند که این شهر به دلیل قرار گرفتن در حومه دریا، آب و هوایی تحت تاثیر دریای سیاه دارد، پس بطور کلی می توان گفت که بارش باران در این شهر بطوری عادی به حساب می آید. بهتر است بدانید که بر اثر بارش های متعدد، این شهر به عنوان مرطوب ترین شهر گرجستان به حساب می آید. اگر جویای آن هستید که اطلاعات بیشتری در رابطه با آب و هوای این شهر از گرجستان بدست آورید، می توانید در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری نسبت به آب و هوای این منطقه بدست آورید تا در طول سفر خود به مشکل بر نخورید.

 

بلوار باتومی

این بلوار در شهر باتومی واقع شده است و افراد زیادی برای قدم زدن به این منطقه سفر می کنند و بطوری می توان گفت در ایام عید و تعطیلات این بلوار شلوغ می باشد. بهتر است بدانید که این بلوار یکی از قدیمی ترین جاذبه های شهر به حساب می آید و زمان ساخت آن به سال 1881 میلادی بر میگردد. در امتداد این بلوار شما می توانید از پارکی به طول 7 کیلومتر بازدید نمایید که با پوشش محیطی زیبایی درست شده است. در این قسمت شما علاقه مندان می توانید از مجسمه ها، فواره های آبی آن مشاهده نمایید و از مدت زمان پیاده روی در این بلوار نهایت لذت را ببرید.

بلوار باتومی

 

میدان پیازا

در مورد این میدان می توان گفت که یکی از زیباترین میدان های شهر باتومی به حساب می آید و همانطور که از اسم این میدان معلوم است، طرح و اصالتی ایتالیایی دارد. قابل ذکر است که مساحت این میدان به 5700 کیلومتر مربع می رسد که این میدان توسط مجموعه بزرگ هتل ها، رستوران ها، کافه های پیازا و دیگر ساختمان ها احاطه شده است. اگر شما قصد سفر به این شهر را دارید حتما فراموش نکنید که به این میدان زیبا سفری داشته باشید و با گرفتن عکس هایی زیبا با منظره عالی این منطقه خاطره ای خوب و به یاد ماندنی برای خود ساخته باشید. سایت تورزپرس شما عزیزان را برای شرکت در تور ارزان باتومی فروردین 97 دعوت می نماید.

میدان پیازا

 

آب و هوای شهر باتومی چطور است؟

اگر بخواهیم در مورد آب و هوای این شهر سخن بگوییم، بطور کلی می توانیم بگوییم که به دلیل نزدیک بودن این شهر به دریای سیاه، بارش باران آن زیاد می باشد و یکی از مرطوب ترین شهر های گرجستان محسوب می شود. سردترین ماه در باتومی ژانویه می باشد که دمای هوا به 7 درجه سانتی گراد می رسد، و قابل گفتن است که گرمترین ماه آنها اوت بوده که دمای هوا به 22 درجه سانتی گراد می رسد. با توجه به آمار های به دست آمده، ماه سپتامبر یکی از پر باران ترین ماه های این کشور به حساب می آید. حال اگر قصد خرید تور به مقصد باتومی را دارید، به لیست تور های تورزپرس مراجعه نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • علیرضا | جمعه 12 آبان 1396

    تور 3 شب و 2 روز ارمنستان چقدر هستش ؟
  • دایروش | جمعه 12 آبان 1396

    تور تخفیف دار باتومی تو چه ماهی هستش ؟
  • Behzad | جمعه 12 آبان 1396

    قیمت تور باتومی در ماه آبان چنده ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها