خرید تور ایروان فروردین


خرید تور ایروان فروردین  Buy Yerevan Farvardin Tour

ایروان یکی از شهر های مهم کشور ارمنستان به حساب می آید که افراد زیادی سالانه به این شهر به خاطر جاذبه های جذاب آن سفر می کنند. از سوی دیگر این شهر پایتخت و بزرگترین شهر جمهوری ارمنستان می باشد و جمعیتی بالغ بر 2,600,000 نفر در آن سکونت می کنند. ایروان به عنوان مرکز فرهنگی، اداری و صنعتی این کشور به حساب می آید و قابل گفتن است که این شهر در امتداد رود هرازدان قرار گرفته است. ایروان یکی از معدود شهر هایی به حساب می آید که از قدمتی بالا برخوردار می باشد و می توان گفت که اولین پیدایش دژاربونی در سال 782 میلادی بوده است. تور ایروان انتخابی بسیار مناسب برای سفر گردشگری شما می باشد.

خرید تور ایروان فروردین

بهتر است بدانید که شهر ایروان در سال 2012 به عنوان شهر کتاب در سازمان یونسکو ثبت گردیده است، و این شهر به عنوان یکی از شهر های اروپایی به حساب می آید. ایروان در سال 1879 میلادی برای اولین بار تبدیل به شهر شده است و افراد زیادی به آن مهاجرت کرده اند. مساحت این شهر به حدود 223 کیلومتر مربع بوده و در قسمت جنوبی کشور ارمنستان قرار گرفته است. جاذبه های گردشگری ایروان متعدد می باشد و شما می توانید با خرید تور ایروان فروردین 97 از این جاذبه ها بازدید نمایید. قدمت این شهر قدیمی، به 1400 سال قبل بر میگردد.

ارمنی ها جزیی از اولین قوم هایی بودند که بر این شهر ساکن شدند و می توان گفت که دژ ایروان در سال 1580 میلادی ساخته شد و اکثریت سربازان این دژ را مسلمان تشکیل داده بودند. شما می توانید در تور ارمنستان شرکت کنید و اطلاعات بیشتری نسبت به گذشته ایروان بدست آورید. مترو شهر ایروان در سال 1981 میلادی تاسیس شد و حال از 1 خط مترو و 10 ایستگاه برخوردار می باشد. صنعت گردشگری در شهر ایروان طی چندین سال اخیر در حال پیشرفت بوده است و حال ایروان از این صنعت درآمد بسزایی را بدست می آورد. اگر شما قصد سفر به ارمنستان را دارید، حتما به ایروان سری بزنید و از جاذبه های جذاب آن بازدید نمایید.

 

خیابان ماشتوتس

یکی از خیابان های معروف و طولانی شهر ایروان، خیابان ماشتوتس می باشد که این خیابان از 4 باند تشکیل شده است و طول آن به 2.6 کیلومتر مربع می رسد. قابل گفتن است که این خیابان در ناحیه کنترون قرار گرفته و این خیابان در بیشتر زمان ها به دلیل ترافیک های سنگین شلوغ می باشد. شما با مراجعه کردن به این خیابان می توانید از دو جاذبه دیگر شهر ایروان، یعنی مسجد کبود و ماتناداران دیدن نمایید. هر ساله افراد زیادی از قسمت های مختلف این شهر برای بازدید به این منطقه سفر می کنند و اگر شما علاقه مندان قصد سفر به این شهر را دارید، توصیه می شود به این خیابان سری بزنید و از این جاذبه ها دیدن نمایید.

خیابان ماشتوتس

 

چگونه از تور های لحظه آخری ایروان توسط سایت تورزپرس مطلع شویم؟

اگر شما قصد خرید تور لحظه آخری ایروان را دارید، می توانید از طریق صفحه تور های سایت تورزپرس از آخرین اطلاعات تور مدنظر خود آگاه شوید. هر ساله افراد زیادی برای بازدید کردن از جاذبه های ایروان در تور ارزان ایروان شرکت می کنند و از جاذبه های جذاب آن بازدید می نمایند. برای خرید تور خود کافیست به قسمت تور های سایت مراجعه کرده و با توجه به بودجه مدنظر خود، تور مناسبی را ثبت نمایید و از مدت سفر خود در این شهر نهایت لذت را ببرید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • جهانی | سه‌شنبه 16 آبان 1396

    چجوری از تور لحظه آخری ایروان مطلع بشم ؟
  • علی اکبر | سه‌شنبه 16 آبان 1396

    قیمت تور ایروان در فروردین ماه چنده ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها