خرید تور اندونزی فروردین


خرید تور اندونزی فروردین Buy Indonesian Tour Farvardin

کشور اندونزی که از بیش از 17,000 جزیره تشکیل شده است در قسمت جنوب شرقی آسیا و اروسیا واقع شده است. این کشور به عنوان بزرگترین کشور مسلمان دنیا به حساب می آید. بطوری می توان گفت حدود 75 درصد از مردمان آن مسلمان هستند. مساحت اندونزی به 1,904,569 کیلومتر مربع می رسد و جمعیتی حدود 256,000,000 نفر در آن سکونت دارند. اندونزی و یا جمهوری اندونزی دارای حکومتی بر پایه جمهوری می باشد و زبان رسمی این مردمان اندونزیایی است. اگر علاقه مند آن هستید که درباره اندونزی اطلاعات بیشتری کسب کنید در ادامه با جاذبه های گردشگری و تفریحی این کشور آشنایی بیشتری پیدا خواهید کرد.

خرید تور اندونزی فروردین

جاذبه های گردشگری اندونزی متعدد بوده و متفاوت با دیگر کشور های همسایه خود می باشد، و قابل ذکر است که اقتصاد این کشور در جنوب شرقی آسیا برتر از دیگر کشور ها است. این کشور به دلیل فرسودگی چاه های نفتش در سال 2008 از سازمان اوپک خارج شد و می توان گفت که صنعت تورسیت در کشور اندونزی قدرتی بسیار بالا دارد و هر ساله درآمد بسزایی از این صنعت به دست می آید. تورسیت هایی که به این قسمت از آسیا سفر می کنند، می توانند از جاذبه های جذاب و طبیعت بکر این منطقه نهایت لذت را ببرند و خاطره ای به یاد ماندنی از این کشور را در ذهن خود به یادگار بسپارند.

 

غواصی زیر دریا و تفریحات آبی

کشور اندونزی دارای سواحل و جزیره های متعدد و زیبایی می باشد که یکی از مهم ترین و هیجان انگیز ترین جاذبه های آن تفریحات آبی و ورزش های آبی است. یکی از معروف ترین و بهترین جزیره ها برای تفریحات آبی در جزیره بالی می باشد که شما عزیزان با سفر به این قسمت از کشور اندونزی می توانید به سفر های زیر آبی بپردازید و لذت غواصی را احساس کنید و علاوه بر این ها از دنیای زیر آب بازدید نمایید. برای شرکت در این جاذبه و یا خرید تور اندونزی فروردین 97 در ادامه معرفی این مقاله با ما همراه باشید.

غواصی و تفریحات زیر دریا و آبی

 

معبد Uluwatu

یکی از مهم ترین جزیره های کشور اندونزی بالی می باشد که دارای جاذبه های متعدد است، در این جزیره معبد های متفاوتی وجود دارد که 6 معبد در بین تمامی آنها مهم به حساب می آید. معبد Uluwatu یکی از این 6 معبد مهم به حساب می آید که این معبد به دلیل قرار گرفتن بر روی یک سخره بلند در نزدیکی سطح دریا معروف شده است، قابل ذکر است که ارتفاع این سخره بلند به 70 متر می رسد و از دور دست نمایی بسیار زیبا از این معبد قابل مشاهده است که هر ساله تورسیت های زیادی برای بازدید از این معبد زیبا و طبیعت بکرش به جزیره بالی سفر می کنند.

معبد Uluwatu

 

قیمت تور اندونزی در فصل بهار و ماه فروردین چقدر است؟

حتما این سوال برای خیلی از شما پیش آمده است که اگر قصد سفر به این کشور زیبا را دارید، چگونه می توانید از قیمت تور اندونزی فروردین 97 مطلع شوید؟ سایت تورزپرس برای شما این امکان را ایجاد کرده است تا با رزرو آنلاین تور به مقصد مورد نظرتان، بتوانید سفر خوشی را به این کشور پر جاذبه داشته باشید. شما می توانید با بررسی تو های سایت، بهترین و مناسبترین تور را برای خود خریداری نمایید و از قیمت تور مورد نظرتان نیز مطلع شوید. با توجه به ماه فروردین و نزدیک بودن تعطیلات عید، قیمت تور های اندونزی از حدود 3,000,000 تومان شروع شده و تا قیمتی حدود 5,500.000 تومان ادامه دارد. اگر تمایل دارید که تور اندونزی را توسط تورزپرس تچربه کنید، می توانید با مراجعه به صفحه تورهای ما، تور مورد نظر خود را به ثبت برسانید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • سارا | چهارشنبه 12 مهر 1396

    تور 3 شب 2 روز امارات چنده ؟
  • سالار | چهارشنبه 12 مهر 1396

    قیمت تور امارات در ماه فروردین چنده ؟
  • سالار | چهارشنبه 12 مهر 1396

    قیمت تور اندونزی در ماه فروردین چنده ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها