خرید تور امارات فروردین


خرید تور امارات فروردین Buy Emarat Farvardin Tour

امارات متحده عربی کشوری در حوضه خلیج فارس و جنوب شرقی آسیا می باشد، بطور کلی می توان گفت که این کشور در یکی از مناطق مهم نفت خیز در جهان به اسم خاورمیانه قرار دارد که بیشتر درآمد این کشور از استخراج نفت می باشد. امارات متحده عربی از هفت منطقه شیخ نشین تشکیل شده است که از مهم ترین و پر نقش ترین آنها می توان به ابوظبی و دبی اشاره کرد. شهر دبی بر خلاف دیگر شهر های امارات درآمد خود را از جاذبه های گردشگری خود در می آورد و این شهر گران قیمت ترین شهر در منطقه خاورمیانه و بیست و دومین شهر گران قیمت در سطح جهانی به حساب می آید.

خرید تور امارات فروردین

درآمد نفتی امارات به حدی بالا است که این درآمد را می توان با ثروت یکی از کشور های قدرتمند اروپای غربی مقایسه کرد. واحد پول این کشور درهم امارات می باشد و قابل بیان است که مساحت این کشور به 83,600 کیلومتر مربع می رسد و جمعیتی حدود 8,106,000 نفر در این کشور سکونت دارند. جاذبه های گردشگری امارات عمدتا در شهر دبی می باشد و هر ساله تورستیت های زیادی برای بازدید از این دیدنی ها به این شهر از کشور امارات سفر می کنند. اگر علاقمند آن هستید که به این کشور زیبا در حاشیه خیلج فارس سفر کنید، کافیست برای خرید تور امارات فروردین 97 در ادامه مطلب با همراه باشید و با جاذبه های مختلف این کشور آشنایی بیشتری پیدا کنید.

 

پارک آبی یاس

یکی از جاذبه های تفریحی امارات که می توان به آن اشاره کرد پارک آبی یاس می باشد که در شهر ابوظبی و پایتخت امارات واقع شده است. اگر علاقه مند تفریحات آبی هستید، پیشنهاد ما به شما این پارک آبی می باشد. در این پارک آبی شما می توانید از سرسره های طویل و پیچ در پیچ آن نهایت لذت و هیجان را ببرید. پارک آبی یاس یکی از بهترین پارک های آبی در جهان به حساب می آید. به همین دلیل هر ساله تورسیت های زیادی را از قسمت های مختلف به سمت خود می کشاند. قابل ذکر است که این پارک آبی از بخش ها و قسمت های مختلفی ساخته شده است و می توانید زمان خود را به بهترین نحو شکل در آن بگذرانید.

پارک آبی یاس

 

تور در طبیعت

یکی از جاذبه هایی که علاقه مندان زیادی را به این قسمت از امارات می کشاند، همین تور های جذابمی باشد که به دسته های مختلفی تقسیم بندی شده اند. این دسته ها را می توان اینگونه بیان کرد: کویر گردی، ساحل گردی، بازدید از آبنمای دبی، بازدید از مراکز خرید شهر، بازدید کردن از روستای هریتیج، موزه های رایگان، بازدید از نمایشگاه ها و بازار های محلی، ورزش صبحگاهی در پارک، سینمای رایگان، شرکت کردن در جشنواره ها، بازدید کردن از ناحیه تاریخی جمیرا، مسجد گردی و بازدید کردن از آکواریوم دبی مال که می توان تمامی آنان را در این تور تجربه کرد.

تور طبیعت

 

قیمت تور امارات متحده عربی به چه شکلی می باشد؟

با توجه به آنچه که درباره امارات گفته شد، درآمد اصلی این کشور بر پایه استخراج نفت می باشد ولی با این حال درآمد خاصی هم از جاذبه های گردشگری به خود اختصاص داده است. در مورد قیمت تور امارات فروردین 97 می توان گفت که از قیمت 980.000 تومان شروع شده و تا قیمتی حدود 3,200,000 تومان ادامه دارد، قابل بیان است که این قیمت ها پایه ثابتی ندارد و بستگی به خرج شما در طی سفر دارد. اگر علاقه مند آن هستید که به این کشور زیبا سفر کنید، برای خرید تور به سایت تورزپرس مراجعه نمایید و تور مورد پسند خود را انتخاب کرده و با توجه به بودجه خود، آن را در لسیت تور های سایت ما ثبت نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
 • محسن | چهارشنبه 12 مهر 1396

  قیمت تور امارات فروردین 97 چقدره ؟
  کیومرث ایمانی | 2017-10-06 16:22:23

  قیمت تور امارات فروردین 97د یا همان نوروز 97 هنوز مشخص نیست چون ما در آبان ماه قرار داریم و 2 ماه مانده به عید قیمتها مشخص خواهد شد.
 • احسان | چهارشنبه 12 مهر 1396

  تور 5 روزه امارات در فروردین چنده؟
  کیومرث ایمانی | 2017-10-06 16:34:27

  تور 5 روزه امارات و یا همان دبی در دسته بندی تور های هر روز بروز می شوند و شما می توانید از آژانسهای مختلف قیمت ها را با هتل های مختلف دبی ببینید
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها