خرید تور اصفهان فروردین


خرید تور اصفهان فروردین  Buying of Isfahan Tour

قدمت اصفهان به بلندای سرزمین آریایی ایران می رسد. این شهر در حاشیه زاینده رود به حیات خود ادامه می دهد و از آبادترین شهرهای قدیمی کشور است. بسیاری از افراد اعتقاد دارند اصفهان از شهرهایی است که حتی قبل از دوره هخامنشیان آباد بوده است. در بسیاری از امپراطوری های گذشته ایران، این شهر از مهم ترین شهرها و همواره مورد توجه پادشاهان بوده است. از این رو است که در آن بناها و عمارات باشکوه بسیاری بنا نهاده شده است. پس از اسلام پذیرفتن مردمان آن هنرهای اصفهانیان با شیوه اسلامی ممزوج گشته و به هنری ایرانی اسلامی بدل گشت و پس از آن آثار باشکوه بسیاری را از هنر مردم اصفهان در آثار تاریخی و باستانی شهر شاهد بوده ایم. معماری ایرانی اسلامی اوج شکوه هنر اصفهان قلمداد می شود.

خرید تور اصفهان فروردین

 

مادی نیاصرم اصفهان

در تور لحظه آخری اصفهان فروردین 97 می توانید از مادی های زیبای اصفهان دیدن کنید. مادی ها تقسیماتی هستند که در دوره صفوی توسط شیخ بهایی انجام گرفته است. این تقسیمات به جهت تقسیم بخش کوچکی از آب زاینده رود بین قسمت های مختلف شهر احداث شده اند. مادی های بسیاری در شهر اصفهان ساخته شده است که علاوه بر کارایی بسیاری که داشته اند، به زیبایی طبیعی زیادی نیز شهرت دارند و امروزه بسیاری از افراد برای تفریح به این مادی ها سر می زنند. یکی از آن ها مادی نیاصرم اصفهان است که در نزدیکی زاینده رود واقع شده است و از پر آب ترین این مادی ها بوده است. در ادامه حرکت خود به سه انشعاب کوچکتر تقسیم می شود که به بخش های مختلف اصفهان آبرسانی می کرده اند.

مادی نیاصرم اصفهان

 

کاخ عالی قاپو اصفهان

این کاخ که یکی از بهترین نمونه های عمارت و آثار باستانی در شهر اصفهان است که در حاشیه میدان نقش جهان واقع شده است. قدمت ساخت آن به دوره صفویان هنرمند باز می گردد. شاه عباس کبیر از پادشاهان بزرگ صفوی، کسی است که دستور ساخت عالی قاپو را داده است. این عمارت 38 متر ارتفاع دارد و مانند یک ورودی بزرگ و زیبا به میدان به حساب می آمده است که در گذشته به علت شکوه معماری اش از مهم ترین نمادهای قدرت حکومت محسوب می شده است. این بنا 5 درب ورودی داشته است که مهم ترین آن ها همین عالی قاپو است که به میدان نقش جهان مشرف است. از جالب ترین نکات درباره این کاخ می توان گفت که از هر زاویه که به عمارت نگاه کنید، تعداد طبقات متفاوت دیده می شود. از زاویه شرقی دو طبقه، از غرب پنج طبقه و در راهروهای داخلی هفت طبقه به نظر می رسد. در تور اصفهان حتما از این کاخ زیبا دیدن کنید.

کاخ عالی قاپو اصفهان

 

قیمت تور اصفهان فروردین 97 چگونه است؟

قیمت تورها به کیفیت خدماتی که در آن ارایه می شود، بستگی بسیاری دارد. چنانچه بسیاری از عوامل در رقم زدن آن دخیل هستند. به طور مثال نحوه مسافرت شما که به صورت هوایی، زمینی یا با قطار صورت پذیرد، تفاوت فاحشی را در قیمت ها ایجاد خواهد کرد. همچنین هتل محل اقامت شما و خدماتی که در آن به شما ارایه می شود نیز بی تاثیر نیستند. همچنین اینکه تور شما چه امکاناتی داشته باشد، به طور مثال تورهای داخلی در تور شما برگزار شود و یا اینکه تور لیدر مسئولیت گردشگری شما را انجام دهد یا خیر، در این قیمت تاثیر بسیاری دارند. برای اطلاع از قیمت تور و خرید تور اصفهان فروردین 97 می توانید همین حالا به لیست تورهای تورزپرس مراجعه نمایید و برای خرید آنلاین تور مورد نظر خود اقدام کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها