خرید تور آذربایجان فروردین


خرید تور آذربایجان فروردین Buy Azerbaijani Farvardin Tour

کشور آذربایجان کشوری در حومه دریای خزر می باشد و با کشور های روسیه، ترکیه، ارمنستان و گرجستان دارای مرز زمینی است و با کشور ترکمنستان و غزاغستان از طریق دریای خزر مرز آبی دارد. آذربایجان بزرگترین کشور قفقاز به حساب می آید که در قسمت شمال غربی آسیا و اروپای شرقی واقع شده است و یکی از راه های رفت و آمد به اروپا و آسیا این کشور به حساب می آید. اگه علاقه مند آن هستید که درباره آذربایجان اطلاعات کافی و لازم برای سفر را بدست آورید، کافیست با ما این مطلب را همراهی کنید تا با جاذبه های گردشگری و تفریحی این کشور آشنایی بیشتری پیدا کنید.

خرید تور آذربایجان فروردین

با توجه به نزدیک بودن آذربایجان به ایران، این سرزمین در زمان های قدیمی جزیی از خاک کشور ایران به حساب می آمد که طی قرارداد های متوالی با روسیه از خاک ایران جدا شد و سرانجام در سال 1991 میلادی آذربایجان استقلال خود را به عنوان کشوری مستقل از قدرت های خارجه اعلام کرد. جاذبه های گردشگری آذربایجان با توجه به پیشینه دراز و طولانی آن، بیشتر در دسته بندی های اماکن تاریخی قرار دارد و توریست های داخلی و خارجی زیادی هر ساله برای بازدید از این جاذبه های دیدنی به این سرزمین سفر می کنند.

 

بلوار باکو

این بلوار یکی از جاذبه های گردشگری شهر به حساب می آید، این بلوار دراز در کنار پارکی با همین نام در کنار دریای خزر کشیده شده است و در طی این مسیر زیبا شما عزیزان ضمن قدم زدن می توانید از طبیعت بکر این منطقه گردشگری لذت ببرید. از ویژگی های مثبت این بلوار داشتن امکانات بالای گردشگری می باشد. امکاناتی همانند رستوران ها، مراکز خرید معتبر که چهره این بلوار را عوض کرده است. اگر دوست دارید زمان خود را برای تفریح و خوش گذرانی به بهترین نحو شکل بگذرانید، سایت تورزپرس این بلوار زیبا را به شما علاقه مندان پیشنهاد می کند.

بلوار باکو

 

برج های شعله

بدون شک و با یک نگاه می توان گفت که یکی از بهترین جاذبه های دیدنی و نماد های شهر باکو، برج های شلعه به حساب می آید که هر ساله تورسیت های زیادی را به این قسمت از باکو می کشاند. ارتفاع این برج های بلند به حدود 190 متر از سطح زمین می رسد و از بلند ترین آسمان خراش های این شهر به حساب می آیند. این برج ها دارای هتل های ویژه ای می باشد که در این هتل ها می توان به تمامی سطح شهر تسلط داشت. اگر قصد سفر به این برج ها را دارید برای خرید تور آذربایجان فروردین 97 کافیست از طریق لیست تور های سایت تورزپرس در این تور شرکت کنید.

برج های شعله

 

قیمت تور آذربایجان در فروردین 97 به چه شکلی می باشد؟

قیمت تور آذربایجان سوالی است که ذهن بیشتر علاقه مندان را مشغول خود کرده است. سایت تورزپرس با توجه به آخرین اطلاعات و به روزترین قیمت هایی که آژانس ها ارائه می دهند، می تواند بگوید قیمت تور آذربایجان از حدود 1,000,000 تومان شروع می شود و تا قیمتی حدود 3,000,000 تومان و بیشتر ادامه دارد. شما می توانید برای رزرو آنلاین تور مورد پسند خود از قسمت تور های سایت تورزپرس اقدام به انجام خرید تور نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • علی | چهارشنبه 12 مهر 1396

    تور تخفیف دار آذربایجان رو چگونه میشه تهییه کرد ؟
  • دانیال | چهارشنبه 12 مهر 1396

    تور 6 روزه آذربایجان برای سفر چقدره ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها