جزیره کورچولا یکی از جزایر زیبا در کرواسی


جزیره کورچولا یکی از جزایر زیبا در کرواسی

در مورد جزیره کورچولا کرواسی چه می دانید؟ جزیره کورچولا کرواسی از جزایری می باشد که سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خود می کشاند و از محبوب ترین مقاصد گردشگری کرواسی به حساب می آید. در حدود 270 کیلومتر مربع مساحت دارد و از نظر مساحت، ششمین جزیره بزرگ کرواسی می باشد. و از جزایر موجود در میان آب های دریای آدریاتیک به شمار می رود. این جزیره علاوه بر این که دارای تاريخ، هنر و فرهنگ غنی ای است، می توان به داردا بودن صنايع دستيِ سنتي، مهارت هاي سنگ تراشي، کشتي سازي، هنر موسيقي، زيبایي هاي طبيعي و سواحل آرام در آن اشاره کرد. کورچولا جزیره ای زیبا و بی نظیر است که با طبیعتی زیبا، سواحل و خلیج های چشم نواز، مناظر حیرت انگیز و خیره کننده ای را پدید آورده است. جزایری که طرفداران زیادی دارد و محبوب ترین مقاصد گردشگری در کرواسی محسوب می گردد. جمعیتی در حدود 15 هزار نفر ساکن آن هستند و اکثریت آن ها نژاد کروات دارند. کشتی هایی برای رفت و آمد به این جزیره تدارک دیده شده اند و گردشگران نگرانی ای از بابت رفت و آمد نخواهند داشت.

جزیره کورچولا

 

درباره جزیره زیبای کورچولا کرواسی

جزیره کورچولا جزیره ای فوق العاده زیبا می باشد که توسط تنگه ای باریک که بین 900 متر تا 3000 متر عرض دارد، از این سرزمین جدا می گردد. ساختمان معروف کورچولا کلیسایی می باشد که به سبک گوتیک رنسانس ساخته شده است. این ساختمان متعلق به قرن 15 می باشد. یکی دیگر از مکان های دیدنی کورچولا محل زندگی مارکو پولو می باشد. مارکوپولو جهانگرد و نویسنده معروف قرن 13 می باشد که متولد شده شهر کورچولا بوده است.

همیشه برای سفر، علاوه بر شناخت زیبایی ها و مکان های دیدنی و گردشگری، نیاز است که در مورد آب و هوای مقصد مورد نظرتان نیز تحقیقی داشته باشید. در مورد آب و هوای این جزیره باید بدانید که آب و هوایی مدیترانه ای دارد. میانگین درجه حرارت هوا در ماه ژانویه 9.8 درجه سانتیگراد و در ماه جولای 26.9 درجه سانتیگراد می باشد . این جزیره علاوه بر طبیعتی زیبا ، چشم اندازهای خیره کننده ای دارد که به همراه سواحل زیبا و بکرش، یکی از بهترین گزینه ها برای جذب گردشگران و توریست ها خواهد بود. سواحلی آرامش بخش به همراه زیبایی هایی طبیعی و تفریحات و ورزش های آبی که هر گردشگری را مجذوب سرگرمی ها و زیبایی های خود می کند. هتل های بسیار شیک و مدرنی در این جزیره برای توریست ها و گردشگران تدارک دیده شده است تا رفاه گردشگران را تضمین و خاطرات سفر را برایشان به یاد ماندنی تر کند. به شما پیشنهاد می کنیم تور کرواسی  را برای خود ثبت کرده و از این جزیره زیبا لذت ببرید.

جزیره کورچولا
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها