جریمه استرداد بلیت آمریکا لغو شد


یک شرکت‌های هواپیمایی که اعلام کرده بودند ایرانی‌ها می بایست  جریمه استرداد بلیت آمریکا خود را پرداخت نمایند، در جلسه ایی  با لغو این جریمه برای بلیت‌های خریداری شده تا قبل از ۲۸ ژانویه، موافقت کردند.

و بدین ترتیب جریمه استرداد بلیت آمریکا لغو شد.

 

رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران محمد حسن کرمانی در نشستی اعلام کرد که مسافران آمریکا که اقدام به خرید بلیط تا قبل از این تاریخ نموده اند و دارای ویزای آمریکا بودند و در حال حاضر به علت قوانین گذاشته شده توسط ترامپ برای ایرانیان نمیتوانند به آمریکا سفر کنند برای لغو بلیط خریداری شده جریمه ایی نپردازند .

چون طی جلسات گذاشته شده به این نتیجه رسیده اند که وضع پیش آمده جزو قوانین وضع شده آمریکا و جزو اتفاقات ناخواسته می باشد که مسافران نقشی در آن نداشته و مقصر نیستند .

شرکت های هواپیمایی نیز نهایت همکاری را کرده و قبول به بازگردادندن مبلغ بلیط به مسافران کرده اند.

با اینکه بعید است کسی در این مدت کوتاه اقدامی کرده باشد و مشمول جریمه شده باشد ولی بازهم در این صورت میتوانند مراجعه کرده و مبلغ جریمه را پس بگیرند.

تمامی موارد فوق شامل مسافرانی می باشد که تا قبل از تاریخ 28 ژانویه اقدام به خرید بلیط کرده اند در غیر این صورت مسئولیتی در برابر بازگرداندن مبلغ بلیط بدون جریمه نخواهد بود .
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها