جاذبه های گردشگری کشور عمان


پربازدید ترین جاذبه های گردشگری کشور عمان

جاذبه های گردشگری کشور عمان:عمان کشوری وسیع است که دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که توریست را جذب خود میکند و باعث رضایتمندی گردشگران میشود ازجمله جاذبه های گردشگری کشور عمان میتوان بسیاری از موزه هارا نام برد: 1-موزه بیت الزبیر2- موزه نیرو های مسلح3- موزه دروازه مسقط , که تمامی این موزه ها میتواند تاریخ دیرین کشور عمان را به نمایش بگذارند.

جاذبه های گردشگری کشور عمان

میخواهیم یکی از بهترین و بزرگترین مکان گردشگری که در کشور عمان قرار دارد را به شما گردشگران عزیز معرفی کنم وادی شب که یکی از سرسبز ترین مکان گردشگری به حساب می اید که دارای درختان خرما و برکه ی اب که گردشگران میتوانند از ان برکه برای شنا و قایق رانی استفاده کنند و لذت کافی را از سفر خود ببرند.

و  از دیگر جاذبه های گردشگری کشور عمان میتوان از مسجد سلطان قابوس نام برد که مکان مقدسی به حساب می اید شاید یکی از دلایلی که ایرانی ها از این مسجد دیدنن میکنن وجود فرش دستبافت ایران زمین است که تقریبا 5000 مترمربع وسعت دارد که زیبایی خاصی به مسجد میدهد.

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری این کشور بهترین هتل های عمان است که این هتل ها  شیک و برتر در کشور است ازجمله این هتل ها که توریست بیشتری جذب میکند کلبه هایی است که در بیابان این کشور وجود دارد که مصالح به کار برده شده ی ان درخت خرما است.

جاذبه های گردشگری کشور عمان

شاید میتوان گفت یکی دیگر از جاذبه های این کشور میتواند غذاهای مخصوص این کشور باشد که تقریبا با تمام غذاهای عرب زبان های سایر کشور ها متفاوت است که اکثر این غذاهای خاص دریایی است همانند ماهی.نان ملی این کشور که مختص همان کشور است و در مکان های اطراف ان دیده نمیشود از جمله پرطرفدار ترین نان این کشور میباشد.

گردشگران عزیزی که به صخره نوردی و کویر گردی علاقه ی بسیار دارند میتوانند به این قسمت از کشور عمان سفر کنند.

با سایت تورزپرس و از طریق تور عمان به بهترین مکان و جاذبه های گردشگری کشور عمان سفر کنید و اطلاعات لحظه ای از سفر خود داشته باشید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها