جاذبه های گردشگری مالدیو


جاذبه های گردشگری مالدیو

جاذبه های گردشگری مالدیو ::مالدیو کشوری کوچک در اسیا به حسای می اید ما سالانه توریست بساری را در خود جای میدهد از جمله همه ی گردشگران سلیقه و علایق مختلفی دارد اما مالدیو با جاذبه هایی که در پایتخت خود دارد میتواند جوابگوی همه ی گردشگران بشود و به انها خاطراطی خوش و به یاد مادنی تقدیم کند.در این کشور غواصی مهمترین و هیجانی ترین جاذبه ای است که میتواند تقدیم تمام گردشگران کرد.مردمان مالدیو مهمان نواز و مهرمان هستند و الحق که رسم میهمان نوانی را خوب ادا میکنند این کشور با داشتن آب و هوای عالی و مطلوب یکی از بهترین جاذبه های گردشگری جهان به حساب می اید و توریست بسیاری ازانجا دیدن میکنند.و این کشور کوچک ,مهمترین منبع در امد خود را از راه گردشگری به دست می اورد.از جمله مناطق گردشگری این کشور میتوان مساجد, موزه ها ,هتل ها ,مناطق قواصی,جزایر زیبا ,هتل ها , مراکز خرید مالدیو غذاهای معروفاین کشور و ... نام برد که در ادامه تک تک این جاذبه های گردشگری را توضیح میدهیم.

جاذبه های گردشگری مالدیو

جاذبه های گردشگری مالدیو:

  • مسجد جامع :مسجد سلطان یکی از بزرگترین و زیبا ترین مسجدی است که در کشور مالدیو و شهر ماله قرار دارد که تعداد زیادی انسان را در خود جای داده و مردمان زیادی روزانه به این مسجد رفته و عبادت میکنند . در ضمن تعدادی از اشخاص مهم این کشور و قهرمانان ملی هم در این مسجد دفن شده اند.
  • موزه ی ملی: یکی از مهمترین و تاریخی ترین مکان در کشور مالدیو موزه ملی است که معروف ترین موزه در این کشور به حساب می آید که در پارک سلطان واقع شده است.
  • غواصی:یکی از زیبا ترین و هیجانی ترین جاذبه ی گردشگری در تور ارزان مالدیو غواصی است که در عمق های مختلفی انجام میگیرد.
  • جزایر مرجانی:کشور مالدیو از تعداد زیادی جزایر مرجانی برخوردار است. این مجموعه جزایر بهترین و بزرگترین جزایر در جهان است.

سایت تورزپرس با راهنمایی کامل به توریست ازجمله قیمت بلیط و اطلاع از اب و هوای و جاذبه های گردشگری کشور مالدیو از شما  دعوت میکند از این سایت دیدن فرمایید.و از امکاناتت این سات بهره مند شوید .
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها