جاذبه های گردشگری لنکاوی (بخش دوم) 


جاذبه های گردشگری لنکاوی (بخش دوم) 

همانطور که در مقاله ی قبل به بررسی چند مورد از بهترین مناطق دیدنی لنکاوی پرداختیم و پاره ای توضیحات درباره ی این مجمع الجزایر بسیار زیبا را خدمتتان عرض کردیم، در این مقاله نیز قصد داریم تا با موارد دیگری که می توانید بعد از خرید تور برای لنکاوی از آن ها دیدن نمایید، بیشتر آشنا شوید. شما می توانید در فصل پیش رو از این منطقه که یکی از جزایر معروف مالزی می باشد، دیدن کنید و لذت تفریحات و بازدید از جاذبه های دوست داشتنی اش را بچشید. قیمت مناسب و داشتن مناطق تاریخی این منطقه از مالزی، سبب شده تا گردشگران زیادی از سراسر نقاط دنیا برای دیدن لنکاوی راهی سفر شوند. به دلیل وسعت مساحت جزیره، پیشنهاد می کنیم تا برای دیدن جاذبه های آن از وسایل نقلیه استفاده کنید تا خستگی مانع بازماندن از باقی نقاط نشود. با تورزپرس همراه باشید تا چند نمونه ی دیگر از نقاط جذاب گردشگری و زیبای لنکاوی را با هم بررسی کنیم.


پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی 

پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی 

پارک حیات وحش و بهشت پرندگان لنکاوی 

این پارک به دلیل دارا بودن محیطی جذاب و مفرح سبب شده تا خانواده و دوست داران پرندگان و حیوانات مختلف، از این پارک دیدن نمایند و از بودن در این پارک زیبا و تماشای حیوانات متنوع آن لذت ببرند. از آن جایی که بچه ها غذا دادن به حیوانات را دوست دارند، شما نیز می توانید همراه خانواده به این پارک بروید و به کروکودیل ها، راکون ها و انواع دیگر از حیوانات موجود در این پارک، غذا بدهید. این پارک هم چنین دارای یک آبشار به ارتفاع 15 متر می باشد که محوطه ی پارک را بسیار زیبا تر کرده است. در این پارک می توانید بیش از 2500 پرنده و 150 گونه ی مختلف را تماشا کنید. 


پارک دریایی پولائو پایار 

پارک دریایی پولائو پایار

پارک دریایی پولائو پایار

پارک پایار در 30 کیلومتری جنوب لنکاوی قرار گرفته است. از این محل تا کوآجتی با قایق های تندرو تنها 45 دقیقه طول می کشد. هم چنین این پارک برای دوستداران غواصی بسیار مناسب است. از بهترین جاذبه های موجود در این پاک می توان به باغ مرجان اشاره کرد که تعداد زیادی از مرجان ها را در بخشی مجزا نگه داشته اند و می توان آن ها را مشاهده کرد. سعی کنید با تور هایی که تجهیزات اسنورکلینگ دارند و برایتان خوراک نیز فراهم می کنند، به این پارک بیایید. فراموش نکنید که در این پارک ماهی گیری ممنوع است.


موزه سه بعدی هنر در بهشت لنکاوی 

موزه سه بعدی هنر در بهشت لنکاوی 

موزه سه بعدی هنر در بهشت لنکاوی 

اگر به دیدن نقاشی های سه بعدی علاقه داشته باشد میتوانید با تور لنکاوی به این موزه ی زیبا که به عنوان دومین موزه ی بزرگ دنیاست بروید و از مجموعه ی زیبای هنری آن لذت ببرید. این موزه ی سه طبقه با دارا بودن بیش از 200 اثر هنری زیبا در خود توانسته به بزگ ترین موزه ی نقاشی های سه بعدی در مالزی تبدیل و شناخته شود. موزه ی سه بعدی نزدیک تله کابین لنکاوی در روستای "اورینتال" قرار گرفته است. ساعت کار موزه از ساعت 9 تا تا 18 می باشد. پس وقتتان را تنظیم کنید تا در بازدید های روزانه خود، با درهای بسته ی این موزه مواجه نشوید.


پارک تامان لاگندا لنکاوی 

پارک تامان لاگندا لنکاوی 

پارک تامان لاگندا لنکاوی 

اینزپارک با دارا بودن 17 مجسمه سنگی که سنبلی از افسانه های لنکاوی است، در منطقه ای در نزدیکی کوآجتی واقع شده است. معماری و فرم سنتی و زیبای این پارک سبب شده تا گردشگران زیادی برای دیدن این پارک به این منطقه بیایند. هم چنین قیمت مناسب ورودی این پارک نیز در جذب توریست بی تاثیر نبوده است. ساعت کار این پارک از ساعت 9 الی 19 عصر می باشد.


آبشارهای تلاگا توجو 

آبشارهای تلاگا توجو

آبشارهای تلاگا توجو

این آبشار ها از جاذبه های بسیار دیدنی و طبیعی در لنکاوی می باشد که برخی معتقدند که خانه ی پری ها نیز می باشد. مکان این آبشار در ارتفاعات غربی لنکاوی قرار دارد و نام آن به معنای "هفت چشمه" است. اگر به دنبال ماجراجویی هستید می توانید مسیر شیب تند آبشار را در زمانی حدود 45 دقیقه بپیمایید. اگر قصد دیدن جاذبه های گردگری لنکاوی را در سفر پیش روی خود در نظر دارید، حتما از این آبشار ها هم دیدن کنید. مالزی علاوه بر لنکاوی، دارای شهر ها و جاذبه های فراوان دیگری نیز هست که در تور مالزی می توان از ان ها بهره برد.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها