جاذبه های گردشگری جزیره سامویی تایلند (بخش اول)


جاذبه های گردشگری جزیره سامویی تایلند (بخش اول)  Tourist attractions of Samui Thailand

آیا جزیره سامویی و زیبایی های بکر این جزیره را می شناسید؟ جزیره سامویی سومین جزیره بزرگ تایلند می باشد. جزیره ای که زیبایی های آن بسیار دیدنی و بی نظیر است. این جزیره با زیبایی های فوق العاده ی خود توریست ها و گردشگران بسیاری را از جای جای دنیا به سمت خود کشانده است. جزیره سامویی دارای قدمت 1500 ساله می باشد که همه ماه های سال چه بارانی و چه در فصل گرم خود، توریست ها و گردشگران بسیاری را به سمت خود می کشاند. لازم است بدانید که یکی از پر فروش ترین تور های تایلند، تور سامویی می باشد.

جاذبه های گردشگری جزیره سامویی تایلند

 

آب و هوای جزیره سامویی

در مورد آب و هوای سامویی بهتر است بدانید که این جزیره یک فصل گرم و استوایی، و یک فصل بارانی دارد. فصل بارانی آن شش ماه به طول می انجامد. در جزيره سامويي نيز مانند ديگر نقاط جنوبی تايلند، بيشتر ماه هاي سال باراني می باشد و فقط دو فصل گرم دارد. سامويي قدمتي حدود 1500 سال دارد و در بخش خوبی از خلیج تایلند قرار گرفته و از باران های موسمی شدید که مناطقی مانند پوکت را تحت تاثیر قرار می دهد، در امان بوده و بهترین گزینه برای یک سفر خوب می باشد. جاده ای زیبا دور تا دور این جزیره وجود دارد که به راحتی می توانید به هر ساحلی که دوست دارید بروید و از زیبایی های این جزیره استفاده کنید.

جاذبه های گردشگری جزیره سامویی تایلند


درآمد مردم جزیره سامویی

در مورد این جزیره باید بدانید که در حدود پانزده قرن پيش، ماهيگيران شبه جزيره ي مالايا و جنوب چين به اين جزيره آمدند و از همان زمان بود که تجارت ماهي و نارگيل، مهم ترين منبع درآمد مردمان اين جزيره قلمداد شد. اما زیبایی های طبیعی این جزایر که باعث شده است هجوم عظیمی از گردشگران را داشته باشد، امروزه کسب و کارهای بسیاری را برای مردم این جزیره به ارمغان آورده است. چرا که محل خوبی برای ارائه خدمات به گردشگران می باشد. و محلی است که مردم برای پول خرج کردن و خوش گذراندن به این جا می آیند و لذت می برند.

 

جاذبه های گردشگری سامویی

جزیره سامویی یک انتخاب خوب برای کسانی است که تور تایلند را برای سفر خود انتخاب کرده اند. تایلند دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که سامویی قسمت مهمی از این جاذبه ها می باشد. در ضمن دیدنی های اطراف سامویی نیز بسیارند و اگر از سواحل سامویی دیدن کردید، برای دیدن جاذبه های دیگر این جزیره برنامه ریزی کنید که فرصت خوبی برای دیدن این جاذبه هاست. از جمله جاذبه های گردشگری سامویی می توان به مجسمه بودای بزرگ، صخره های پدربزرگ و مادربزرگ، مزرعه مارها، پارک پارادایز، باغ پروانه ها، پیست اتومبیل رانی، خانه باستانی، جنگلی کوهستانی با آبشارهای زیبا و متنوع و پارک آبی پر از هیجان برای تمامی سنین اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله همه چیز در مورد سامویی مراجعه کنید. همینطور برای اطلاع از قیمت تور تایلند، می توانید به صفحه تورهای ما مراجعه کنید.

جاذبه های گردشگری جزیره سامویی تایلند
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • الناز | یکشنبه 12 آذر 1396

    سلام ممنون از اطلاعات خوبتون در مورد جزیره سامویی فقط اگر امکان داره قیمت تور سامویی را هم بفرمایید چنده
  • کریم آذری | یکشنبه 12 آذر 1396

    تور فروردین ماه سامویی هزینه اش چند درمیاد؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها