جاذبه های ناشناخته بانکوک


جاذبه های ناشناخته بانکوک  Unknown Bangkok attractions

بانکوک به عنوان پایتخت تایلند توانسته به یکی از شهره ترین مناطق گردشگری دنیا مبدل گردد. چرا که با داشتن معابد و مکان های تاریخی و هم چنین صومعه ها و مناطق بکر و زیبا توانسته تا در دل مردم و مسافران جا باز کند. درباره بانکوک و جاذبه های آن قبلا صحبت کردیم، حال به معرفی جاذبه های ناشناخته ی این شهر خواهیم پرداخت. با تورزپرس همراه باشید. 


7. کانال های آبی 

کانال های آبی

کانال های آبی

شاید راجع به بازار های شناور و عبور از بین کانال های بازار با قایق شنیده باشید. در واقع یکی از بهترین روش ها برای دیدن این شهر استفاده از همین کانال ها و راه های آبی می باشد. شما با این راه می توانید بافت محلی شهر را بهتر ببینید. ارتباط بسیاری از افراد این شهر از طریق همین کانال ها می باشد و حتی کسب و کار آن ها نیز در بین این کانال ها است. شما با استفاده از این کانال ها می توانید به قسمت های سنتی و با قدمت شهر بروید و از دیدن آن ها لذت ببرید. 


6. موزه پزشکی (Bangkok Medical Museum)

موزه پزشکی

موزه پزشکی

این موزه برخلاف موزه های دیگر که شامل مجموعه ی هنری یا تاریخی یک سرزمین می باشند، شامل سه بخش مجزا است. از موزه ی پاتولوژی یا آسیب شناسی تا موزه ی پزشکی قانونی. موزه ی اول مربوط به مجموعه ای از نوزادان است که به دلیل اختلالات ژنتیکی زنده نمانده اند. موزه بعدی مربوط به جنازه های مقتولان یا تصادفات می باشد و موزه ی سوم موزه ی کالبد شناسی است که مربوط به مجموعه ای بزرگ از اندام و اسکلت هاست. شما با تور بانکوک می توانید به این موزه رفته و اگر حالتان بد نمی شود، از این موزه دیدن نمایید. 


5. بازی فرار از اتاق 

بازی فرار از اتاق

بازی فرار از اتاق

اگر تا به حال این بازی را تجربه نکرده اید، فرصت خوبیست تا در طول زمان اقامتتان در بانکوک، این بازی را انجام دهید. این بازی بدین گونه است که باید تنها یا با تیم خود از اتاق های پیچیده فرار کنید. اتاق فرار در بانکوک چندین جا وجود دارد. معما ها و پازل های مختلفی که می توانید خود را به چالش بکشید. شما در کنار خانواده یا دوستانتان می توانید این بازی را تجربه کنید. 


4. نبرد موآی تای 

نبرد موآی تای 

نبرد موآی تای 

Muay Thai نوعی ورزش رزمی مخصوص تایلند است. این ورزش به عنوان یکی از سنت های تایلند می باشد و ادغام شده از چندین ورزش به خصوص بوکس است. مکان ها و زمان های برگزاری این ورزش را می توانید از راهنمای تور بپرسید. اگر به دیدن مسابقات ورزشی علاقه دارید می توانید با انتخاب تور 5 شب و 4 روز بانکوک به این شهر رفته و به دیدن این ورزش های رزمی که رایگان می باشد بروید. 


3. بازار رد فای بانکوک

از بازار رد فای 

 بازار رد فای بانکوک

شاید با رفتن به هر کشوری به فکر خرید اجناس قدیمی و خاص آن کشور بیفتید. بازار رد فای (Rod Fai) برای خرید این اجناس در بانکوک مناسب می باشد. این بازار شب ها در انبار های قطار دایر می شوند و بین مردم بانکوک طرفداران زیادی دارند. هم چنین در اطراف آن غذا خوری های زیادی نیز برای صرف غذا وجود دارد. پس اگر به دنبال اشیای قدیمی و خاص هستید، این بازار را از دست ندهید. 


2. موزه ملی بانکوک 

موزه ملی بانکوک

موزه ملی بانکوک

شما در این موزه می توانید با فرهنگ و تاریخ مردم تایلند به خوبی آشنا شوید. شایان ذکر است که این موزه بزرگ ترین موزه ی تاریخی در جنوب شرقی آسیا می باشد. معماری و بنای این موزه به قرن 18 میلادی برمی گردد. موزه ی ملی بانکوک میزبان فرهنگ های مختلف آسیایی و چینی می باشد. 


1. مدیتیشن در صومعه ها 

مدیتیشن در صومعه ها 

مدیتیشن در صومعه ها 

یکی از مواردی که می توانید با انتخاب این تور خارجی در بازدید از معابد بودا بیابید، مدیتیشن می باشد. پس علاوه بر آشنا شدن با فرهنگ این کشور در صومعه ها، می توانید ذهن خود را با مدیتیشن نیز آرام نمایید. شما می توانید از مکان هایی که برای این کار تعبیه شده اند، آموزش ببینید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها