ثبت نام تور مالدیو


ثبت نام تور مالدیو  Tour of the Maldives Islands

کشور مالدیو اکنون در بیشتر نقاط دنیا شناخته شده و در حال حاضر این کشور تبدیل به یکی از مقاصد مهم گردشگری در دنیا شده است. مالدیو به بهشتی کوچک شباهت دارد که می توان بهترین روز های عمر خود را در ان سپری کرد. ثبت نام تور مالدیو در هر فصلی امکان پذیر و قابل دسترس است. برای ثبت نام در تور مالدیو  و رزرو تور، می توانید به بخش تورهای سایت تورزپرس رفته و پس از بررسی قیمت تور مالدیو، نسبت به رزرو آنلاین تور  برای این مقصد گردشگری هیجان انگیز اقدام نمایید. در ادامه این مقاله، می خواهیم شما را با فستیوال های مالدیو آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

 

مهمترین فستیوال های مالدیو

تورهایی که جهت سفر به مالدیو در نظر گرفته می شود، اغلب مورد توجه زوج های جوان قرار می گیرد که جهت سفر ماه عسل شان این کشور را در نظر می گیرند. ممکن است جاذبه های گردشگری مالدیو به اندازه ای زیاد نباشد که بتوان آنها را معرفی نمود و از آن حرف زد، چرا که بیشتر جاذبه های مالدیو، به طبیعت و سواحل آن ختم می شود که علت سفر گردشگران هم بیشتر همین موارد است. شاید فقط موزه مالدیو را بتوان به عنوان اصلی ترین جاذبه گردشگری آن معرفی نمود. اما از تفریحات کشور مالدیو می توان مثال های فراوانی زد که اغلب آنها مربوط به جزایر و سواحل و ورزش های آبی موجود در آن می باشد. در این کشور هر ساله جشن های متنوعی به مناسبت های مختلف برگزار می شود که در زیر به تعدادی از آنها اشاره می نماییم.

 

فستیوال کودا در مالدیو

همان طور که در جریان هستید، اکثریت مردم مالدیو از دین اسلام پیروی می نمایند و بنابراین طبیعی است که به مانند سایر کشورهای مسلمان، عیدهای مذهبی نیز برگزار نمایند. از جمله ی این جشن ها، عید کودا است که در واقع تعطیلات عید فطر و آغاز ماه شوال می باشد. پس از روزه گرفتن در ماه رمضان، مردم مالدیو با دیدن ماه شوال این روز را جشن گرفته و به برپایی نماز عید فطر اقدام می کنند. نا گفته نماند تعطیلات عید فطر در این کشور 3 روز تعیین شده است.

 

جشن جمهوری مالدیو

در سال 1953 کشور مالدیو تبدیل به جمهوری مالدیو شد. در نهایت جمهوری مالدیو هم دوام زیادی نداشت و دوباره تبدیل به نظام سلطنتی شد. ولی دوباره چند مدت بعد در ماه نوامبر از سال ۱۹۶۸ میلادی جمهوری دیگری ایجاد شد که از آن زمان تا کنون بدون تغییر در این کشور وجود داشته و توسط مردم گرامیداشت و جشنی برای آن برگزار می شود. در این جشن رژه بر گزار شده و گروه های موسیقی کوچک و بزرگ با نواختن انواع موسیقی به شادمانی می پردازند. بازدید از این فستیوال می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • علی | پنج‌شنبه 21 دی 1396

    تور مالدیو آبان 97 در سایت تورزپرس ارائه میشه؟
  • بهنام | پنج‌شنبه 21 دی 1396

    تور 8 روزه مالدیو قیمتش چقدره؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها