تور یونان شهریور 96


تور یونان شهریور 96

یونان کشوری با تمدن بالا بوده و هم اکنون کشوری توسعه یافته است و بزرگترین شهر و پایتخت آن آتن می باشد. این کشور در سه ناحیه، بین قاره های آسیا، اروپا و آفریقا واقع شده است. این کشور با ترکیه، آلبانی، بلغارستان و مقدونیه مرز خاکی دارد. مساحت آن به 131,990 کیلومتر مربع می رسد و جمعیتی بالغ بر 10,816,286 میلون نفر دارد. زبان رسمی آنان یونانی است و در واقع این کشور از به هم پیوستن 6,000 جزیره به یکدیگر تشکیل شده است که فقط 227 جزیره آن قابل سکونت می باشد و دیگر جزیره های آن متروکه می باشد. صنعت گردشگری در کشور یونان درآمد خوبی را به خود اختصاص داده است بطوری که هر ساله توریست های داخلی و خارجی به این منطقه سفر کرده و از جاذبه های گردشگری آن بازدید می نمایند. اولین بازی های المپیک در این کشور بر گزار شده است و به نوعی شروع ورزش های جهانی المپیک از این کشور می باشد. اولین سری از مسابقات المپیک در سال 776 قبل از میلاد، در یونان برگزار شده است و در سال های 1896 و 2004 یونان خودش مجددا میزبان برگزاری این مسابقات شده است که یکی از افتخارات مهم این کشور، قهرمانی تیم فوتبال این کشور می باشد. در ادامه مطلب تور یونان شهریور 96 شما را با جاذبه های گردشگری یونان آشنا خواهیم کرد.

تور یونان شهریور 96

 

جاذبه های گردشگری یونان

تور یونان یکی از متنوع ترین تورهای دنیا محسوب می شود و دارای اماکن دیدنی فراوانی می باشد. همه ساله تورسیت های داخلی و خارجی زیادی برای بازدید از این اماکن به این منطقه سفر می کنند. از جاذبه های گردشگری یونان می توان به آکروپلیس، پترنون، موزه آکروپلیس، معبد زئوس المپین، موزه ملی باستان شناسی آتن، کوه Parnassus، پلاکا، مون سستراکی، پندا، تئاتر دیونیز، موزه بناکی، ساحل ساماریا، ساحل میرتس، مون رپوس و ... اشاره کرد. آب و هوای یونان به سه شکل معتدل، آلپی و مدیترانه ای است. آب و هوای مناطق ساحلی یونان مطلوب است و توریست های زیادی همه ساله برای گردش به یونان سفر می کنند. در ادامه مطلب تور یونان تابستان 96 شما را با جاذبه گردشگری آتن آشنا خواهیم کرد.

جاذبه های گردشگری یونان

 

آکروپولیس

این جاذبه گردشگری نماد کشور یونان و از جاذبه های تور آتن می باشد. آکروپولیس در نقطه شرقی آتن قرار گرفته است و بر روی تخته سنگی بزرگ در ارتفاع 150 متر بالاتر از سطح دریا قرار دارد. چند کیلومتر دورتر، معبد زئوس قرار دارد که توریست ها می توانند از این دو مکان به آسانی بازدید نمایند. این آثار باستانی در میراث فرهنگی یونسکو ثبت شده است و در قسمت اروپا نشین آن واقع شده است. معنی آکروپولیس شهر بزرگ است که نام معروف آن بر سر زبان ها می چرخد. یونان به عنوان کشوری متمدن، اماکن تاریخی و باستانی زیادی دارد که می توانید از آن ها بازدید نموده و با تاریخچه آن ها آشنا شوید.

آکروپولیس

یونان دارای آب و هوایی مطلوب است و تورسیت های داخلی و خارجی زیادی می توانند به این شهر زیبا و باستانی سفر کرده تا از اماکن تاریخی آن بازدید نمایند. در تور آتن علاقه مندان به آثار تاریخی می توانند به این شهر سفر کرده و از جاذبه های تاریخی و طبیعی آن لذت ببرند. برای مشاهده سایر مقاله ها و دیگر عناوین در مورد تور یونان، به بخش های مختلف سایت تورزپرس مراجعه نمایید و برای ثبت تور مورد علاقه خود به لیست تور های ما مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • سامان | پنج‌شنبه 16 شهریور 1396

    تور آفردار یونان در چه زمانیه؟
  • هدی | دوشنبه 20 شهریور 1396

    قیمت تور یونان چند؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها