تور گوا شهریور 96


تور گوا شهریور 96

گوا شهری در نقطه جنوب غربی هندوستان می باشد که بندرگاهی بزرگ در آن قرار دارد و این شهر را به عنوان شهری بندری مشخص کرده است. این شهر به مدت 451 سال به دست پرتغالی ها افتاده و هدایت شده است و عاملی شده است که تمام شهر گوا و روستا های آن، فرهنگی خاص نسبت به دیگر شهر های حومه خود داشته باشند. گوا دارای مناظر زیبایی می باشد که تپه های بلند و دشت های پهناور آن زیبایی خاصی را به این طبیعت داده است و هر ساله تورسیت های زیادی برای بازدید از این مناظر به این نقطه از کشور هند سفر می کنند. این شهر وسیع ترین منطقه ساحلی را در هند به خود اختصاص داده است و می توان در این سواحل با تابش آفتابی ملایم، ساعت ها آفتاب گرفت و لذت برد. این شهر با مساحت 3,702 کیلو متر، کوچیکترین شهر در هند می باشد و جمعیت آن برابر با 1,400,000 میلیون نفر می باشد که رتبه چهارم در کم جعمت ترین شهر های هند را به خود اختصاص داده است. این شهر به دلیل استعمار توسط دولت پرتغال، به زبان پرتغالی مسلط بوده ولی نسل جوان آنها معمولا به زبان انگلیسی سخن می گویند و این شهر به گونه ای دچار چندگانگی زبان می باشد. غذای های گوا معروف می باشد و مخطولی از غذا های عربی، پرتغالی و جنوب هند است. و می توان گفت که این شهر تنها شهر در هند می باشد که هم گوشت خوک و هم گوشت گاو را سرو می کند. در ادامه مطلب تور گوا شهریور 96 به برخی از جاذبه های گردشگری گوا می پردازیم. در ادامه معرفی تور گوا با ما همراه باشید.

تور گوا شهریور 96

 

جاذبه های گردشگری گوا

شهر گوا به دلیل ساحلی بودنش، مکان مناسبی برای سفر در ماه شهریور می باشد و تورسیت های داخلی و خارجی زیادی به این شهر سفر می کنند. این شهر مناظر بسیار زیبایی همچون کوه هایی که با پوشش های گیاهی سرسبز تحاطه شده است را دارا می باشد. تندیس گاندی در گوا، کلیسای سنت فرانسیس، کلیسای جامع گوا، سنت آگوستین بازار مارگو، کلیسای مارگو، کلیسای سنت آندرو، معبد ماهاسیا، کلیسای پتناجیم، بازار ماپوسا و بازار آنجونا از مکان هایی می باشند که می توان در این شهر بازدید نمود. یکی از دلایل سفر توریست ها به این منطقه، هزینه پایین آن است. قدمت این شهر به 300 سال قبل از میلاد مسیح می رسد و مرکز آن پانجی نام دارد. شهر گوا دارای جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد که ما در ادامه شما را با یکی از جاذبه های آن به نام ساحل Palolem آشنا خواهیم کرد.

جاذبه های گردشگری گوا

 

ساحل Palolem

این ساحل یکی از معروف ترین سواحل هند محسوب می شود که توریست های داخلی و خارجی زیادی به این ساحل سفر می کنند. اما هزینه این ساحل نسبت به دیگر سواحل گوا گرانتر است. وسعت طولی این ساحل از دیگر سواحل این شهر بیشتر بوده و به دلیل قرار گرفتن در موقعیت جغرافیایی خوب و خاص، هنگام غروب آفتاب می توان از دیدن آن لذت برد. این ساحل زیبا در قسمت جنوبی شهر گوا واقع شده است و در آن می توان از تفریحات مختلف همچون شنا، ماهیگیری و قایق سواری لذت برد. درختان زیبایی که دور تا دور ساحل را فرا گرفته اند، یکی دیگر از جاذبه های این ساحل و عاملی مهم برای سفر به این ساحل می باشد. ساحل Palolem نسبت به سواحل شهر گوا شلوغ تر می باشد. اما در مقایسه با دیگر شهر های هند خلوت تر و معمولی است.

ساحل Palolem

یکی از بهترین زمان ها برای سفر به این شهر، شهریور ماه می باشد و می توانید در گرمای داغ این سواحل آفتاب بگیرید و یا به اماکن دیگر آن سفر کرد و از جاذبه های آنها بازدید و استفاده نمایید. قیمت سفر به این شهر نسبتا پایین بوده و به همین خاطر، توریست های داخلی و خارجی زیادی به این نقطه از هندوستان سفر می کنند. برای مشاهده سایر مقاله و دیگر عناوین در مورد تور هند، به بخش های مختلف سایت تورزپرس مراجعه نمایید و برای ثبت تور مورد علاقه خود به لیست تور های ما مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها