تور گوانجو شهریور 96


تور گوانجو شهریور 96

گوانجو یا گوانژو مرکز استان گوانگ دونگ و بزرگترین شهر در جنوب چین می باشد. نام دیگر آن کانتون است. به دلیل داشتن مرز شمالی با دریای چین به آن دروازه جنوبی چین نیز می گویند. این کشور همواره شهری مهم و مورد توجه بوده است. یکی از علت های آن وجورد بندر تانگ که یک بندر بسیار قدیمی است می باشد. کشورهای شرقی و غربی بسیاری از طریق این بندر با کشور چین تجارت های گسترده ای را داشته اند. این شهر نیز همچون دیگر شهرهای چین به دلیل قدمت زیاد، دارای آثار تاریخی بسیار باشکوه و قابل توجهی است. همچنین به دلیل پیشرفت های گسترده ای که در آن رخ داده است همچون شانگهای این شهر نیز مملو از آسمان خراش های بسیاری است. اگر قصد سفر با تور گوانجو شهریور 96 را دارید مطالب ارایه شده در این مقاله به شما کمک بسیار شایانی خواهد کرد. با ما همراه باشید.

تابستان های گرم و مرطوب بارانی، و زمستان های معتدل و خشک از ویژگی های این شهر است. به طور کلی آب و هوای گوانجو نیمه استوایی مرطوب است. آوریل و می بهترین فرصت برای سفر به این شهر از نظر آب و هوایی هستند اما جذابیت های این شهر به قدری زیاد است که گوانجو در تمام طول سال سرشار از گردشگرانی است که گشت و گذار در این شهر را دوست دارند. توجه داشته باشید به دلیل استقبال زیاد از جشنواره کانتون در این زمان، این شهر بسیار شلوغ است و رزرو هتل و دسترسی به دیگر امکانات کمی سخت است. یکی دیگر از جذابیت های تور گوانجو این است که شما علاوه بر هواپیما می توانید با کشتی نیز به گوانجو سفر کنید. بنادر، اسکله ها و خدمات کشتیرانی بسیاری در این زمینه در دسترس هستند.

تور گوانجو شهریور 96

 

جاذبه های گردشگری گوانژو به چند دسته تقسیم می شوند. معابد و موزه ها، پارک ها، آثار تاریخی و جاذبه های طبیعی از جمله این جاذبه ها هستند. معابد شش بانیان، چن کلن، موزه پادشاه نانیو، پارک های یوخئو، هیاخین شا، برج کانتون، رودخانه مروارید، جزیره شامیان و ... از جمله جذابیت های شهر بزرگ گوانجو هستند. مراکز خرید مشهور و گسترده این شهر، جشنواره های متنوع، تورهای دریایی و زمینی مختلف، نوشیدنی های خاص و انواع غذاهای محلی چینی از دیگر مواردی هستند که گردشگران بسیاری را به این شهر می کشانند.

جاذبه های گردشگری گوانژو
 

چایم لانگ

نام یک منطقه تفریحی در این شهر است که در منطقه پان یو واقع شده است. پارک آبی چایم لانگ، بهشت چایم لانگ، پارک سافاری زیانگ جیانگ، سیرک بین المللی، پارک کروکودیل و مرکز گلف چایم لانگ از جمله قسمت های جذابی هستند که شما می توانید در هر یک از آن ها به تفریح بپردازید و لذت ببرید.

چایم لانگ گوانجو

اگر تصمیم دارید تا برای تعطیلات تابستانی خود برنامه ریزی کنید به لیست تورهای سایت مراجعه کنید و تور گوانجو تابستان 96 را ثبت نمایید و تعطیلات لذت بخشی را برای خود و خانواده تان فراهم کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون چین و گوانجو  می توانید به دیگر بخش های سایت مراجعه نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها