تور گردشگری مسکو


تور گردشگری مسکو  Moscow tourism tour 

مسکو به عنوان پایتخت روسیه و بزگ ترین شهر روسیه شناخته می شود که با تاریخ و فرهنگ این کشور عجین شده است. شما در این شهر زیبا و تاریخی، می توانید انواع کلیسا ها، خیابان های زیبا، کافه های جذاب و میدان هایی هم چون میدان سرخ که خود در بر گیرنده ی انواع زیادی از ساختمان ها و بنا های تاریخی و گردشگری می باشد، مشاهده نمایید. مسکو از سرزنده ترین شهر های اروپا و روسیه می باشد که همه ساله عده ی زیادی قصد پناهندگی و اقامت دائم را در آن دارند. هم چنین مراکز خرید فراوان و تولیدی های بزرگ این شهر یکی دیگر از عوامل جذب گردشگر و خرید تور برای مسکو می باشد. با تورزپرس همراه باشید. 


وضعیت آب و هوایی مسکو  Moscow's climate

وضعیت آب و هوایی مسکو

این شهر دارای آب و هوای قاره ای مرطوب است. تابستان های مسکو بسیار گرم و با رطوبت است و زمستان های آن طولانی و بسیار سرد است. در فصل زمستان دمای هوا به منفی 35 درجه یا بیشتر نیز می رسد. اما دوره های هوای گرم نیز در زمستان وجود دارد، به طوری که دمای هوا تا صفر درجه بالا می آید. تابستان های مسکو شرایط مناسب تری برای مسافرت نسبت به زمستان دارد. اما علاقه مندان به هوای سرد و برفی، سفر در زمستان و تجربه ای متفوت را به هوایی گرم ترجیح می دهند. 


بهترین تور گردشگری مسکو کدام است؟ 

برای رفتن به مسکو، تور های متفاوت با شرایط متفاوت موجود است. شما با در نظر گرفتن شرایط خود می توانید بهترین تور گردشگری مسکو را از بین تور های سایت تورزپرس انتخاب نمایید. برای این منظور قیمت تور روسیه و انواع آن را در بخش تورهای سایت مشاهده کرده و سپس یکی را انتخاب نمایید. تور روسیه به مسکو بی شک یکی از بهترین انتخاب ها برای یک مقصد مناسب گردشگری است، چرا که این شهر زیبا از بهترین مقاصد گردشگری در دنیاست. 


هزینه های مختلف در سفر به مسکو  Various expenses on traveling to Moscow

هزینه های مختلف در سفر به مسکو

سفر ارزان: تا 1500 روبل معادل 85 هزار تومان

سفر میان رده: بین 1500 تا 8000 روبل معادل 85 تا 440 هزار تومان

سفر لوکس: بیش از 8000 روبل معادل بیش از 440 هزار تومان

مسکو یکی از گران ترین شهر های دنیاست. بنابراین برای صرفه جویی در هزینه های خود میتوانید از اقمت گاه های ارزان تر استفاده کنید، از مترو بهره گیرید، از مواد اولیه برای آشپزی استفاده کنید تا رفتن به کافه ها یا رستوران های گران، از جاذبه های گردشگری مسکو رایگان یا ارزان استفاده کنید و در نهایت با خرید کارت گردشگری در هزینه های مختلف خود صرفه جویی کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها