تور گردشگری مالدیو


تور گردشگری مالدیو   Maldives Tourism Tour

برای استفاده از جاذبه های گردشگری مالدیو و لذت بردن از آن ها، پیشنهاد می کنیم حتما در انتخاب تور مالدیو و هتل مناسب دقت نمایید. زیرا بیشتر امکاناتی که در طول سفر دریافت خواهید کرد منوط به هتلی است که در آن اقامت می کنید. یکی از بهترین روش های سفر به مالدیو، استفاده از تور مالدیو در سایت تورزپرس می باشد. به دلیل جذابیت های فوق العاده مالدیو، این کشور سالانه پذیرای تعداد زیادی گردشگر است و به دلیل رویایی بودن جزایر مالدیو، مقصدی فوق العاده برای گذراندن تعطیلات و ماه عسل می باشد. مالدیو همچنین به دلیل زیبایی های خیره کننده اش به بهشت روی زمین مشهور است. در سایت تورزپرس می توانید بعد از مشاهده قیمت تور مالدیو، خرید تور را انجام بدهید. با ما همراه باشید تا یکی دیگر از جاذبه های مالدیو را معرفی کنیم.

 

مسجد جامع مالدیو در تور گردشگری مالدیو

بزرگترین و مهمترین مسجد کشور مالدیو، مسجد جامع ماله یا مسجد السلطان است که در بخش مرکزی ماله، پایتخت مالدیو بنا شده و این مسجد حدود 400 سال پیش ساخته شده است. این مسجد در سال ۱۹۸۴ به وسیله مومن عبدالغیوم، رئیس جمهور آن موقع مالدیو احداث و بازگشایی شد. این مسجد جهت اقامه نماز بسیار مناسب است که بیش از پنج هزار نفر گنجایش دارد. مسجد جامع مالدیو قبل از این که هدفی گردشگری و زیبا باشد، محلی مقدس برای همه ی مسلمانان به شمار می آید و به عنوان قطب دین در مالدیو از آن یاد می شود. بنابراین از ورود افراد غیر مسلمان به این مسجد ممانعت می شود ولی بازدید از محوطه ی بیرونی مسجد برای تمام افراد از هر دینی آزاد است.

گنبد و ساختار و انواع رنگ به کار رفته در این مسجد به گونه ای است که نمایی بسیار دیدنی به شهر ماله داده است و چشم هر بیننده ای را به خود جلب می نماید. گنبد طلایی این مسجد به قدری زیباست که از فرسنگ ها دور تر می توان آن را مشاهده نمود. درخشش و زیبایی این گنبد به گونه ای است که در صورتی که با هواپیما از روی شهر رد شوید، زیبایی های آن دیده خواهد شد. این مسجد محل خاکسپاری افراد بزرگ و مشهور این کشور از جمله روحانیون، سیاستمداران و عالمان می باشد. دیدار از مسجد جامع نیاز به صرف هیچ هزینه ای ندارد و به شما توصیه می کنیم حتما برای یک بار هم که شده در این مسجد نماز بخوانید و اگر نماز خوان هم نیستید، حتما از این مسجد زیبا بازدید نمایید.

 

زمان مناسب برای سفر به مالدیو چه موقع است؟

دمای هوای مالدیو در فصول مختلف سال بین 24 تا 33 درجه متغیر است و بیشتر ایام سال هوا گرم و شرجی می باشد. بهترین زمان برای رزرو و خریداری  تور مالدیو، از نیمه ی دوم فصل پاییز شروع شده و تا ژانویه و تعطیلات کریسمس نیز ادامه می یابد. در این زمان توریست های بسیاری به مالدیو سفر می کنند و شما هم می توانید یکی از گردشگرانی باشید که به این کشور زیبا سفر می کنید. مطمئنا سفر به مالدیو، یکی از بهترین تجربیات گردشگری زندگی تان خواهد شد.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها