تور کیش فروردین


تور کیش فروردین   Kish Tour Farvardin

این جزیره زیبا در جنوب ایران قرار گرفته است. کیش که مهم ترین جزیره کشور است، در آب های خلیج فارس واقع شده است. قدمت آن بسیار زیاد و به بیش از 200 میلیون سال پیش باز می گردد. این جزیره به همراه دیگر جزیره های تنگه هرمز حاصل چین خوردگی هایی هستند که صدها میلیون سال پیش در اثر حرکات ورقه های زمین ایجاد شده اند. نام این جزیره به معنی تیردان یا تیرکش می باشد. در دوره هخامنشیان این جزیره محلی برای صید مروارید توسط بازرگانان بزرگ بین النهرین و هندوستان بوده است. این جزیره در گذشته از نظر تجاری و گردشگری بسیار با اهمیت بوده است و سران و تجار بزرگی به این جزیره رفت و آمد می کرده اند. از نظر تجاری نیز لنگرگاه بسیاری از کشتی های تجاری بوده است. شما برای رزرو این تور داخلی می توانید به لیست تورهای ما مراجعه کنید.

تور کیش فروردین

 

لاک پشت های دریایی کیش

غرب و جنوب جزیره کیش که ساحلی شنی دارد، محل بسیار مناسبی برای تخم گذاری لاک پشت هایی است که در آب های خلیج فارس زندگی می کنند. این منطقه محل زندگی تعداد زیادی از این لاک پشت های زیبا می باشد. با محافظت هایی که مسئولان جزیره از اکوسیستم منطقه دارند، امنیت کاملی بر زندگی این موجودات برقرار است و مزاحمتی از این جزیره به زندگی آن ها تحمیل نمی شود. در هنگام غروب آفتاب این بخش از جزیره برای دیدن رفت و آمد لاک پشت ها شلوغ می شود. لاک پشت های سبز و لاک پشت های نوک دار، دو گونه از لاک پشت هایی هستند که در این جزیره زندگی می کنند. اگرچه این لاک پشت ها در آب زندگی می کنند، اما به سواحل همواره وابسته هستند و به طور مداوم به آن رفت و آمد می کنند. شما علاقمندان برای اطلاع از قیمت تور کیش فروردین به لیست تورهای تورزپرس مراجعه کنید.

لاک پشت های دریایی کیش

 

پارک ساحلی سیمرغ کیش

پارک های ساحلی یکی از عمده جاذبه های گردشگری کیش هستند که در سراسر این جزیره پراکنده شده اند و با تفریحات متنوع خود در حال پذیرایی از گردشگران می باشند. یکی از مشهور ترین و بزرگترین این پارک ها، پارک ساحلی سیمرغ کیش می باشد که در جنوب شرقی جزیره کیش واقع شده است. این پارک در حقیقت یک ساحل ماسه ای زیبا و تمیز به وسعت 15000 متر مربع می باشد که چشم اندازی بی نظیر به سوی خلیج دارد. در سرتاسر آن آلاچیق هایی برای گردشگران در نظر گرفته شده است. همچنین مکان های ورزشی مثل زمین بدمینتون، میزهای پینگ پونگ، مسیرهایی برای پیاده روی، پیست اسکیت، پیست دوچرخه سواری و ... برای تفریح بازدیدکنندگان مهیا شده است. پارکینگ هایی با گنجایش های بالا، سرویس بهداشتی در دسترس، زمین هایی برای تفریح و بازی کودکان از جمله امکانات این پارک سرسبز ساحلی است که در تور کیش می توانید از آن بازدید کنید.

پارک ساحلی سیمرغ کیش

 

چرا تور کیش فروردین 97 برای مسافرت مناسب است؟

آب و هوای کیش گرم و خشک است و شما برای اینکه از مسافرت خود لذت ببرید، باید بدانید که در چه ماه هایی به این جزیره زیبا سفر کنید. یکی از بهترین فصل های سفر، بهار و از بهترین ماه ها فروردین می باشد. چرا که آب و هوای بهاری در منطقه حاکم است و بدون اینکه گرمای هوا شما را آزار دهد می توانید از تفریحات موجود در جزیره استفاده کنید و لذت ببرید. همچنین با توجه به تعطیلات نوروز، جزیره کیش تفریحات و سرگرمی های متنوعی را برای این ایام در نظر می گیرد تا رضایت گردشگران خود را بیشتر از پیش جلب نماید. در تور کیش فروردین 97 می توانید از سرگرمی هایی که در کناره های ساحلی و جزایر کوچک و بزرگ اطراف کیش برنامه ریزی شده است بهره برده و تعطیلات فراموش نشدنی را برای خود بسازید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها