تور کشتی مسکو


تور کشتی مسکو Tour of Moscow by ship 

مسکو به عنوان پایتخت روسیه و بزرگ ترین شهر این کشور، به عنوان بزرگ ترین شهر اروپا نیز شناخته می شود. جمعیت این کلان شهر بیش از 13 میلیون نفر است و از مهم ترین مراکز سیاسی، اقتصادی، مذهبی، مالی، آموزشی و ... به حساب می آید. نام این شهر از رود موسکوا گرفته شده است. جاذبه های گردشگری مسکو و جاذبه های طبیعی این شهر سبب شده تا همه ساله عده ی زیادی از مردم دنیا به این شهر زیبا سفر کنند. شما نیز می توانید با تور خارجی به این شهر سفر کرده و تجربه ای متفاوت از یک کشور پهناور را داشته باشید. در ادامه با تورزپرس همراه باشید. 


بهترین زمان برای سفر به مسکو The best time to travel to Moscow

بهترین زمان برای سفر به مسکو

شاید بتوان گفت که زمستان های این شهر گردشگران زیادی را ترسانده، چرا که بارش سنگین برف و یخبندان های خیابان هایش زبانزد شده است. اما اگر می خواهید تجربه ای متفاوت از زمستان و هوای سرد داشته باشید، می توانید کمی بعد از شروع بارش برف یا قبل از شروع بارش به این کشور سفر کنید. ناگفته نماند که بسیاری از گردشگران، به دلیل این که می خواهند از تفریحات زمستانی در روسیه استفاده کنند، در زمان بارش برف به روسیه می روند. ژانویه سرد ترین ماه سال در مسکو است که میانگین دما در این ماه به منفی 10 درجه می رسد. بهترین زمان سفر به مسکو اواخر بهار یا همان اوایل ژوئن است. شما می توانید در پاییز نیز برای شرکت در فستیوال های بزرگ به این شهر سفر کنید. هم چنین در سال جاری می توانید برای تماشای مسابقات جام جهانی 2018 نیز به این شهر سفر کنید. 


تور کشتی مسکو چگونه است؟ 

تور کشتی مسکو

یکی از پرطرفدار ترین راه های حمل و نقل برای رفتن به روسیه، سفر با کشتی می باشد. چرا که مناظر دیدنی در طول مسیر نسبت به سفر هوایی بسیار بیشتر است و دیدن این مناظر به نحوی لذت بخش می باشد. عده ی زیادی از ایرانیان و بسیاری از مردم دنیا سفر با کشتی را حتی بین شهر های روسیه نیز ترجیح می دهند. برای این منظور می توانید با تور روسیه برای این امر اقدام کنید. شما با رفتن به بخش تور های سایت و مشاهده ی قیمت تور روسیه و انواع آن می توانید یکی را انتخاب نمایید و برای رفتن آماده شوید. هم چین می توانید از تور های آفردار در صورت وجود استفاده کرده تا در هزینه های خود صرفه جویی کنید. 


جاذبه های گردشگری مسکو  Attractions of Moscow Tourism

یکی از جاذبه های دیدنی شهر مسکو، میدان سرخ مسکو (Red square) می باشد. این میدان تاریخی خود در بر گیرنده ی تعداد زیادی از جاذبه های گردشگری و تاریخی دیگر مسکو است. این میدان بیش از 500 سال است که در قلب مسکو و در مرکز حوادث تاریخی واقع شده است. بسیاری از خیابان های مهم این شهر به میدان سرخ منتهی می شوند. این میدان به عنوان میراث جهانی در یونسکو به ثبت رسیده است. از دیگر جاذبه هایی که در همین میدان می توانید به تماشای آن بپردازید، کلیسای سنت باسیل مسکو (St. Basil's Church) است. این کلیسا دارای 8 کلیسای کوچک است که در گذشته به دستور ایوان مخوف احداث گردید. هم چنین این بنای باشکوه تا سال 1600 بلند ترین ساختمان مسکو به شمار می رفت. این بنا نیز همانند میدان سرخ به عنوان میراث جهانی در یونسکو به ثبت رسیده است. 

میدان سرخ

کلیسای سنت باسیل
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها