تور کرواسی شهریور 96


تور کرواسی شهریور 96

کرواسی که در جنوب مرکزی قاره اروپا واقع شده است، در منطقه بالکان قرار دارد. پایتخت کرواسی زاگرب و بزرگترین شهر آن نیز محسوب می شود. مردم آن به زبان کروات صحبت می کنند. در گذشته این کشور با یوگوسلاوی یکی بوده است. اما بعدها کروات ها از یوگسلاوی جدا شدند و جنگ بزرگ داخلی شکل گرفت. پولا، رییکا، زادار، دوبرونیک و کارلوواتس از مهم ترین شهرهای کرواسی هستند. جمعیت این کشور در حدود 4 میلیون نفر است که در وسعتی حدود 56 هزار متر مربع پراکنده شده است. بنادر بزرگ و کوچکی که در ساحل دریای آدریاتیک واقع شده اند باعث گسترش صنعت گردشگری در این کشور و رشد اقتصاد کرواسی شده اند. این کشور با صربستان، بوسنی هرزه گووین، اسلوونی، مجارستان و مونته نگرو همسایه است و واحد پولی آن کونا می باشد. صنعت توریسم از مهم ترین پایه های اقتصادی کرواسی محسوب می شوند. مردم کروات از لحاظ فرهنگی بسیار غنی هستند و دانشگاه زاگرب دارای قدمت 350 ساله بوده و دانشگاه ملی کرواسی است. این کشور در سواحل خود دارای هزار جزیره می باشد که برخی از این جزایر مسکونی هستند. این کشور در حدود 2 کیلومتر خط ساحلی دارد که این سواحل زیبا به همراه امکانات تفریحی و سرگرمی خود از جاذبه های تور کرواسی شهریور 96 محسوب می شود. دراوا، ساوا، کوپا و دانوب از مهم ترین رودهایی هستند که در این کشور در جریان هستند. در این بین، رود دانوب دومین رود بزرگ در اروپا به حساب می آید. آب و هوای کرواسی مدیترانه ای است و دارای جنگل ها و کوهستان های بسیاری است. در بهار این کشور بسیار دلپذیر و آرامش بخش است. جنوب این کشور کوهستانی است و دارای سلسله کوه های باشکوه و زیبایی است که گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند. شمال کرواسی پوشش جنگلی دارد و انبوه جنگل های خاص این منطقه در شمال کشور حاکم است. تفریحاتی همچون طبیعت گردی از سرگرمی هایی است که در تور کرواسی تابستان 96 می توانید تجربه کنید. 

تور کرواسی شهریور 96

 

ایالت ها و استان های زیادی در این کشور موجود هستند که جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیاری را به گردشگران ارایه می دهند. جاذبه هایی مانند معماری با شکوه و تاریخی شهر زیبای اسپلیت، که یکی از این موارد می باشد. زاگرب پایتخت کرواسی با تفریحات و سرگرمی های طبیعی و تاریخی خود، از دیگر جاذبه های کرواسی است. پارک های ملی از جاذبه های گردشگری کرواسی محسوب می شوند که معمولا در اطراف دریاچه های معروف کرواسی قرار گرفته اند. پارک ملی دریاچه های پلیتوایس و پارک ملی کرکا از این نمونه ها هستند. جزیره راب، جزایر تروگریر، جزیره پاگ، جزیره اچوار و ... از عمده جزایر معروف کرواسی هستند که گردشگران بسیاری را به سوی خود می کشانند. بنادری همچون بندر دوبرونیک در کرانه آدریاتیک نیز یکی از مشهورترین قسمت های تور کرواسی است. 

جاذبه های گردشگری کرواسی

 

پارک ملی کرکا 

این پارک در حاشیه رودخانه کرکا شکل گرفته است. آبشارهای فوق العاده زیبای این پارک ملی، بسیار در بین گردشگران مشهور هستند. بازدید از این آبشارها و سپری کردن اوقاتی در کنار آن ها بسیار جذاب است. قایق سواری و شنا کردن در این رودخانه از جمله محبوب ترین تفریحات تور کرواسی در این مکان است. علاوه بر آبشارها، دریاچه هایی نیز در این پارک ملی وجود دارند که فضای بسیار مناسبی را برای گردش و تفریح فراهم آورده است. این پارک از بهترین پارک های ملی جهان به شمار می آید و از جاذبه های گردشگری کرواسی و از جذاب ترین قسمت های تورهای تابستان 96 شناخته می شود. 

پارک ملی کرکا  کرواسی

برای انتخاب تور مورد نظر خود به لیست تورهای ما مراجعه کرده و توری که متناسب با شرایط شماست را ثبت نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تورهای تابستان 96 و شرایط تورها، به دیگر قسمت های سایت مراجعه نمایید. امیدواریم تعطیلات خوشایندی را در کرواسی سپری نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • علی رضا | شنبه 25 شهریور 1396

    قیمت تور کرواسی در مهرماه چند قیمت است؟آیا قیمت تورها در عاشورا تاسوعا کاهش پیدا میکنه؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها