تور کره جنوبی شهریور 96


تور کره جنوبی شهریور 96

کشور کره از دو قسمت شمالی و جنوبی تشکیل شده است اما در زمان های قدیم کره به صورت متحد و یکپارچه بود. در زمان جنگ جهانی دوم آمریکا و شوروی بر منطقه شمالی و جنوبی کره تسلط پیدا کرده و هر کدام به کشوری مستقل تبدیل شدند و جنگ بین این دو کشور از سال 1950 با حمله کره شمالی به جنوبی آغاز شده و تا به حال هیچ قرارداد صلحی بسته نشده و از نظر حقوقی با یکدیگر دشمن هستند. سئول از سال 1948 یعنی 2 سال قبل از حمله کره شمالی به عنوان پایتخت کره جنوبی محسوب شد، این شهر مجهز به امکانات کاملی می  باشد و شهری مدرن به حساب می آید. قدمت سئول به بیش از 2000 سال می رسد و جمعیت آن بالغ بر 10,000,000 میلیون نفر است و به عنوان بزرگترین شهر کره جنوبی مشخص شده است. مساحت این شهر به 98,484 کیلومتر مربع می رسد و حدود یک چهارم جمعیت کره در این شهر می باشد. منطقه کره نیمه کوهستانی می باشد و آب و هوای کره جنوبی مطلوب، گرم و پر باران است. این کشور به دلیل داشتن سواحل زیاد، بندرگاه های مهمی در حومه سواحل خود دارد که از آنها می توان به اینچئون و بوسان که در دریای زرد و دریای ژاپن واقع شده اند اشاره کرد. حکومت این کشور شرقی، جمهوری می باشد و در سال 1945 این کشور استقلال خود را اعلام کرد. در ادامه مطلب تور کره جنوبی شهریور 96 با جاذبه های گردشگری کره جنوبی آشنا می شویم.

تور کره جنوبی شهریور 96

 

جاذبه های گردشگری کره جنوبی

کشور کره با توجه به قدمت 2000 ساله خود همانند دیگر کشور شرقی در صنعت گردشگری نگاهی رو به جلو داشته و هر روزه در حال پیشرفت است و هر ساله تورسیت های زیادی برای بازدید از اماکن تاریخی آن و مناظر زیبای آن به این منطقه از شرق آسیا سفر می کنند. از جاذبه های گردشگری کره جنوبی می توان به کاخ Gyeongbokgung، برج سئول، جزیره نامی، ساراکسان، نامسن، جیریزان، بازار Dongdaemun، ساحل Haeundae، ساحل گوانگلی، بوموزا و دیگر جاذبه های آن که نمی توان تمامی آنها را به زبان آورد نام برد. آب و هوای این کشور گرم، مرطوب و پر باران است. تورسیت های داخلی و خارجی زیادی هر ساله در فصل های مختلف به این کشور سفر کرده و از تماشای این اماکن لذت می برند. در ادامه تور کره جنوبی تابستان 96 با جاذبه گردشگری قصر غربی کوم بوک گانگ کره جنوبی آشنا خواهیم شد. تور کره جنوبی یکی از جذاب ترین تورهای تابستان 96 محسوب می شود. 

جاذبه های گردشگری کره جنوبی

 

قصر غربی کوم بوک گانگ

این قصر یکی از جاذبه های اصلی شهر سئول است و به عنوان یکی از پنج قصر بزرگ کره جنوبی محسوب می شود. قابل ذکر است که کوک بوک گانگ بزرگترین قصر، بین دیگر قصرهای کره جنوبی می باشد.  این قصر در قسمت شمالی بوده و دو دقصر دیگر به نام های چانگ دوک گانگ و ژئونگ جیگ گانگ در شرق و غرب آن واقع شده اند. این قصر در سال 1395 میلادی ساخته شد و بعد ها به عنوان قصر سلطنتی پادشاهی چوسان انتخاب شد. در سال 1592 تا 1598 طی حمله های مستمر ژاپن به کره جنوبی، این قصر به آتش کشیده شد و در زمان گوجونگ این قصر تا حدودی از نوع ساخته شد. حال توریست های داخلی و خارجی زیادی برای بازدید از این قصر باستانی به این منطقه از کره شمالی سفر کرده و از دیدن آن لذت می برند. قصر غربی کوم بوک گانگ یکی از برترین آثار باستانی کره جنوبی به حساب می آید.

قصر غربی کوم بوک گانگ

کشور کره جنوبی بیش از 2000 سال قدمت دارد و اماکن باستانی زیادی مانند قصر کوم بوک گانگ و دیگر قصر ها دارد که تورسیت های زیادی هر ساله به این کشور سفر می کنند تا از این جاذبه ها دیدن کنند. برای مشاهده سایر مقاله ها و دیگر عناوین در مورد تور کره جنوبی، به بخش های مختلف سایت تورزپرس مراجعه نمایید و برای ثبت تور مورد علاقه خود به لیست تور های ما مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها