تور کانادا شهریور 96


تور کانادا شهریور 96

کانادا با وسعتی حدود 9 میلیون کیلومتر مربع دومین کشور بزرگ جهان است که در شمال قاره آمریکای شمالی واقع شده است. با وجود اینکه وسعت این کشور بسیار زیاد است، اما تنها حدود 35 میلیون نفر جمعیت دارد که علت آن این است که بیشتر نقاط این کشور قطبی است و امکان زندگی در آن محیا نمی باشد. بیشتر نقاطی که دارای سکنه است در حدود 250 کیلومتری مرز آمریکا واقع شده اند. بیشترین مرز زمینی بین دو کشور جهان متعلق به آمریکا و کاناداست. همینطور اقتصاد کانادا نیز به شدت به آمریکا وابسته است و حجم روابط اقتصادی بین این دو کشور در تمام جهان بی رقیب است. این کشور در ابتدا تحت تسلط فرانسه و سپس تحت سلطه ی انگلستان قرار داشته است و از قرن نوزدهم به استقلال نسبی رسیده است. البته هنوز هم این کشور تحت نظارت ملکه الیزابت دوم به حیات خود ادامه می دهد. این کشور منابع طبیعی بسیار غنی ای دارد و حجم بسیاری از صادرات کشور را برعهده دارد. کشاورزی، ماهیگیری، جنگل داری، معدن داری و صنایع طبیعی نفت و گاز از جمله پایه های اقتصادی این کشور هستند. این کشور به شدت پیشرفته است و فناوری های نوینی را ارایه می دهد. 

پایتخت آن شهر اتاوا است و جمعیتی حدود یک میلیون نفر دارد. ونکوور، مونترال و تورنتو نیز از دیگر شهرهای مهم این کشور هستند. جالب است بدانید تورنتو با پنج و نیم میلیون نفر جمعیت، پر جمعیت ترین شهر کانادا محسوب می شود. فرانسه و انگلیسی زبان های رسمی این کشور هستند. کانادا برای مهاجرت بسیار مناسب است و این امر یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی کشور به حساب می آید. آب و هوای کانادا در بیشتر قسمت ها قطبی و بسیار سرد است. به طوری که اتاوا دومین پایتخت سرد دنیا به حساب می آید. البته شهرهای مختلف کانادا دارای چهار فصل متمایز هستند. در قسمت هایی از کشور که قطبی نیست، تابستان های خنک و زمستان های سردی حاکم است. متعادل ترین و مناسب ترین دما مربوط به شهر ونکوور در غرب این کشور است. در مقاله ی پیرامون تور کانادا تابستان 96 با جاذبه های گردشگری کانادا بیشتر آشنا می شویم.

تور کانادا شهریور 96

 

آبشار معروف نیاگارا در کانادا واقع شده است. این کشور آبشارهای کوهستانی بسیاری دارد که جذابیت زیادی برای گردشگران تور کانادا ایجاد کرده است. این کشور یکی از زیباترین نقاط جهان است که سرشار از مناظر و جاذبه های طبیعی و بکر است. ذخایر طبیعی کانادا بسیار بالاست و در مجموع این کشور را به یک میراث زیست محیطی در دنیا بدل کرده است. جنگل های انبوه و سرسبز بلوط و کاج، سراسر این کشور را در بر گرفته اند و زیبایی خیره کننده ای به این کشور بخشیده اند. رودخانه ها و دریاچه های بسیاری نیز در این کشور قرار گرفته اند که کانادا را آبیاری می کنند و نشاط و طراوت بسیاری را به این کشور داده است. این کشور مورد پسند گردشگرانی از تور کانادا شهریور 96 است، که به جاذبه های طبیعی و دست نخورده بسیار علاقمند هستند.

جاذبه های گردشگری کانادا

 

آبشار آتاباسکا

این آبشار کوهستانی و زیبا، یکی از جذاب ترین قسمت های پارک ملی جاسپر، واقع در استان آلبرتا می باشد که بسیار پر خروش و پر فشار است. منظره دیدنی در اطراف این آبشار بسیار شگفت انگیز است. مجموعه ی جنگل های بلوط و کاج، تمام اطراف این آبشار را فراگرفته اند. رودخانه آتاباسکا در کوه های راکی جریان دارد و یکی از رودخانه های خروشان این مکان زیبا می باشند. آب رودخانه در این آبشار از طریق تنگه های بسیاری که در مسیر آن واقع شده است با فشار به پایین می ریزند. توجه داشته باشید که مکان هایی برای عکاسی امن برای گردشگران در اطراف این آبشار محیا شده اند که شما می توانید از آن ها برای گرفتن عکس استفاده کنید. علاوه بر این، آبشار این پارک ملی غنی از یخچال های طبیعی، مراتع آلپاینی، دره های وسیع و کوه های ناهموار است که جاذبه های گردشگری کانادا را مهیج و پر خاطره می کند. این تور می تواند یکی از جذاب ترین تورهای تابستان 96 برای گردشگران باشد.

آبشار آتاباسکا کانادا

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تور کانادا، به دیگر بخش های سایت مراجعه کرده و از مقاله های ارایه شده در این زمینه بهره مند شوید. همچنین می توانید برای انتخاب تور مورد علاقه خود به لیست تورهای موجود در سایت تورز پرس مراجعه نمایید و تور مورد نظر خود را انتخاب کنید. امیدواریم تعطیلات خوشی را سپری کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها