تور ژانویه ارمنستان


تور ژانویه ارمنستان Armenia's tour of January

همانطور که می دانید ژانویه شروع سال جدید در ماه میلادی می باشد و به نوعی شروع کریسمس، هر شهر و کشوری را زیبا می کند. اگر علاقه مند آن هستید که درباره ارمنستان اطلاعات بیشتری به دست آورید، می توانید در ادامه مطلب با ما همراه باشید و یا از طریق عناوین مرتبط، اطلاعات بیشتری پیرامون آن کسب کنید. جاذبه های گردشگری ارمنستان در زمان کریسمس بسیار مورد توجه عموم قرار می گیرد و توریست های بسیار زیادی به این منطقه از اروپای شرقی سفر می کنند تا از این سرزمین زیبا در این موقع از سال بازدید نمایند. اگر شما قصد خرید تور ارمنستان را دارید می توانید به صفحه تور های سایت مراجعه کرده و ضمن خرید تور از قیمت تورهای ارمنستان آشنایی بیشتری پیدا کنید.

تور ژانویه ارمنستان

شما علاقه مندان با شرکت کردن در تور ژانویه ارمنستان می توانید از این زیبایی ها نهایت لذت را ببرید. هر ساله تورسیت های بسیار زیادی برای بازدید کردن از جاذبه های زیبای این شهر در ماه ژانویه به این شهر مدرن و زیبا سفر می کنند تا لذت سفر خود را دو چندان کنند. آب و هوای کشور ارمنستان در ماه های مختلف و در قسمت های مختلف این کشور متفاوت می باشد و بطوری می توان گفت که در ماه ژانویه زمان مناسبی برای سفر شما علاقه مندان به این شهر زیبا و رویایی است، تا از تمامی جاذبه های آن در مدت اقامت خود در این کشور به درستی استفاده کنید.

 

جشن های ارمنستان در کریسمس 2018

کشور ارمنستان جشن های بسیار زیادی را در طول سال و در ماه های مختلف برگزار می کند که می توانید در مدت اقامت خود در شهر های ارمنستان، در این جشن ها شرکت کرده و از آنها لذت ببرید. در طول این مراسمات مردم این شهر با لباس های ارمنی ظاهر خود را شکل می دهند. می توان گفت که فرهنگ کشور ارمنستان بیشتر برگرفته شده از فرهنگ شمال ایران می باشد و فرهنگی مشابه به یکدیگر دارند. شما می توانید با شرکت کردن در تور ژانویه ارمنستان از این تور ویژه نهایت استفاده را کرده و از آن لذت ببرید. برای خرید تور ارمنستان کافیست به لیست تور های سایت تورزپرس مراجعه کنید. در ادامه همراه ما باشید.

جشن های ارمنستان در کریسمس 2018

 

جشن سال نو در ارمنستان

یکی از دلایلی که بسیاری از توریست ها در این ماه از سال به این شهر سفر می کنند، جشن سال نو و یا کریسمس سال 2018 می باشد که در این ماه شهر به شکلی جدید در می آید. در طول این روز ها ارمنی ها شروع به پخت شیرینی های محلی خود می کنند و رفت و آمد های بین فامیلی و اعضای خانواده در این شهر زیاد می شود. همانند ما ایرانیان که فرهنگی مشابه با آن ها داریم و کار هایی شبیه به یکدیگر انجام می دهیم. یکی از نماد های کریسمس در ارمنستان و دیگر کشور هایی که جشن کریسمس دارند، درخت کاج بلندی می باشد که بر روی آن تزئینات زیبایی انجام داده شده است.

جشن سال نو در ارمنستان

 

قیمت تور ژانویه ارمنستان چقدر است؟

در مورد قیمت تور ارمنستان می توان گفت که قیمت تور های این کشور از حدود 700,000 تومان شروع شده و تا قیمتی حدود 2,000,000 تومان ادامه دارد. هزینه این سفر بستگی به شما علاقه مندان دارد که چه مدت اقامت داشته باشید و به چه مکان هایی از این شهر سفر کنید. اگر قصد آن را داشتید که در تور ارمنستان شرکت کنید، از لیست تور های سایت تورزپرس به خرید تور اقدام نمایید و در مدت اقامت خود در این شهر نهایت لذت را ببرید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • Elham | سه‌شنبه 02 آبان 1396

    چجوری می تونم از تور لحظه آخری ارمنستان آگاه بشم ؟
  • mohammadreza | سه‌شنبه 02 آبان 1396

    تور 5 روزه ارمنستان چقدر هستش ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها