تور پوکت فروردین


تور پوکت فروردین

تایلند و تمام شهرهای آن از مناطق توریستی و زیبای دنیا به شمار می آیند پاتایا ,بانکوک و جزیره فی فی را اغلب مردم می شناسند و زیباییهای بی نظیر آن ها دیده اند و یا از خاطرات مسافران آنها شنیده اند .جزیره زیبای پوکت که در جنوب غربی تایلند قرار دارد که با داشتن تمام ویژگی های لازم برای داشتن یک سفر هیجان انگیزو لذت بخش گزینه ای بسیار مناسب برای انتخاب به عنوان مقصد گردشگری است .

پوکت پر از مکان های ریبا و دیدنی از جمله تپه های بلند,باغ های نارگیل ,سواحل شنی بی نظیر,آبشارها و جنگل های زیباست .

 

ستاره درخشان پوکت که اغلب گردشگران در سفرشان مایلند از آن دیدن کنند جزیره فی فی است یک جزیره رویایی و بسیار جذاب که خالی از سکنه است ولی امکانات رفاهی مانند هتل , و سایر خدمات رفاهی  مهیاست .

آب و هوای پوکت اغلب گرم است و شرجی , و امکان بارش باران در تمام فصول سال وجود دارد و بهترین زمان برای سفر به شهر پوکت که دریا آرام است از ماه نوامبر تا فوریه است .

در پوکت بهترین غذاهای دریایی سرو می شود و غذاها همچنین با میوه ها و سبزیجات تازه تهیه می شود .در سفرتان به تایلند سالاد تایلندی و کباب میگو را حتما تست کنید .

نرخ تور پوکت 

در ماه فروردین آب و هوای پوکت خوب است و از آنجا که ماه فروردین برای مردم عزیز ایران فرصتی مناسب برای لذت بردن از یک سفر به یادماندنی است تور پوکت فروردین یکی از پرطرفدارترین تورهای گردشگری در این ماه  می باشد  .

قیمت تور پوکت  با توجه به نوع تور و زمان رفتن به پوکت متغییر است و حداقل قیمت ها از دومیلیون تومان شروع می شود و در نهایت تا سه و نیم میلیون هم قیمت میخورد .

اگر در جست و جوی تور ارزان پوکت هستید و می خواهید تور پوکت یا تور تایلند را با شرایط دلخواه و قیمت مناسب خریداری کنید حتما از سایت تورز پرس دیدن کنید .
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها