تور پوکت شهریور 96


تور پوکت شهریور 96

شهر پوکت در کشور تایلند قرار دارد و در شهرستان مینگ پوکت واقع شده است. مساحت این شهر به حدود 12 کیلو متر مربع می رسد که جمعیتی بالغ بر 75 هزار نفر در آن سکونت می کنند. شهر پوکت و یا جزیره پوکت در منطقه جنوب غربی تایلند قرار دارد. این جزیره دارای سواحل عمومی زیادی می باشد که از مهمترین آنها می توان به سواحل کارون و پاتونگ اشاره کرد. شهر پوکت مشابه دیگر جزیره ها در تایلند، جای گرانی نیست و توریست ها می توانند با هزینه مناسبی به این شهر زیبا سفر کنند. جاذبه های گردشگری تایلند بسیار متنوع هستند که ما در ادامه ی مطلب تور پوکت شهریور 96 با آنها آشنا خواهیم شد.

تور پوکت شهریور 96

 

جاذبه های گردشگری پوکت

شهر پوکت به عنوان یکی از شهر هایی که به رشد صنعت گردشگری تایلند کمک بسزایی میکند، شناخته می شود و دارای جاذبه های گردشگری فراوانی می باشد که می توان از آن ها به فانتاسی شو پوکت، کلوب کودکان پوکت، جزایر فی فی پوکت، آکواریوم پوکت، معبد چالونگ پوکت، باغ وحش پوکت، ساحل کارون پوکت، خلیج فانگ نگا و سینمای شناور پوکت اشاره کرد. قابل ذکر است که هزینه سفر به این جزیره نسبت به جزیره های مشابه خود بسیار بهینه تر بوده و به دلیل داشتن آب و هوایی مطلوب در تابستان به خصوص شهریور، توریست های زیادی را به این منطقه غربی تایلند می کشاند. شما میتوانید تور پوکت را در شهریور ماه تجربه کنید و لذت فراوانی از این سفر کسب کنید.

جاذبه های گردشگری تایلند

 

فانتاسی شوی پوکت

یکی از بهترین و سرگم کننده ترین جاذبه های گردشگری پوکت، فانتاسی شو می باشد که هر ساله توریست های زیادی به این شو می روند تا از تماشای آن لذت ببرند. این شو برگرفته از آثار و فرهنگ تایلند است و در نزدیکی ساحل پاتونگ واقع شده است، از تفریحات این شو می توان به نمایش فیل ها، بز، گاو های وحشی، خروس، انواع نمایش های سنتی و داستانی، بند بازی و ... اشاره کرد. این مجموعه سرگرمی با مساحت 576,000 متر مربع انواع تفریحات را برای بازدید کنندگان به نمایش می گذارد و می توان به موسیقی های زنده بومی، رقص، حرکات آکروباتیک، شعبده بازی و ... اشاره کرد. از دیگر امکانات این مجموعه می توان به رستوران قناری طلایی، کاخ فیل ها، تئاتر، باغ وحش سیمیلان و ... اشاره کرد.

فانتاسی شو پوکت

 

باغ وحش پوکت

در قسمت جنوبی شهر پوکت، باغ وحش دوست داشتنی پوکت قرار دارد که یکی از بهترین جاذبه ها در این شهر محسوب می شود. تورسیت ها برای تماشای این باغ وحش که در نزدیکی معبد چالونگ قرار دارد، خود را از نقاط مختلف به این جا می کشانند تا از آن بازدید کنند. این باغ وحش به گونه ای می باشد که برای تمام سنین مناسب بوده و مکانی عالی برای سرگم شدن است. از حیوانات داخل این باغ وحش می توان به فیل، کروکودیل، ببر و میمون ها اشاره کرد. علاوه بر باغ وحش، این مکان دارای باغ پرندگان بزرگی می باشد که گردشگران علاوه بر تماشای پرندگان گوناگون، می توانند از طبیعت زیبای آن نیز بازدید کنند و همین امر باعث جذب تورسیت به این مکان زیبا و دیدنی می شود. شما می توانید در تور پوکت تابستان 96، از این جاذبه های مهیج در پوکت دیدن کرده و لذت ببرید.

باغ وحش پوکت

فصل شهریور بهترین زمان برای سفر به کشور های شرقی آسیا از جمله تایلند می باشد. برای مشاهده سایر مقاله ها و دیگر عناوین گردشگری، به بخش های محتلف سایت تورزپرس مراجعه نمایید و برای ثبت تور مورد علاقه خود به لیست تور های ما مراجعه نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها