تور پوکت بانکوک


اطلاعات کامل در مورد تور پوکت بانکوک

هر چیزی که شما از یک مسافرت مهیج و مسرت بخش انتظار دارید را می توانید در شهر بانکوک پیدا کنید.تور پوکت بانکوک می تواند بهترین گزینه برای مسافرت شما به کشور تایلند باشد.تور ترکیبی پوکت بانکوک این امکان را در اختیار گردشگران و توریستان قرار می دهد که از تمامی زیبایی ها و جاذبه های گردشگری  کشور تایلند دیدن کرده و در فستیوال ها و جشن های با شکوه این شهر شرکت نمایید.

تور پوکت بانکوک

آب و هوای تایلند

آب و هوای کشور تایلند اکثرا گرم و مرطوب می باشد و برای مسافرت بسیار مناسب است اما اگر به دنبال یافت بهترین و مناسب ترین زمان برای مسافرت به این کشور می باشید بهترین زمان همان اوایل آبان تا اواخر اردیبهشت ماه می باشد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت تور پوکت تایلند

هتل های بزرگ با امکانات فراوان و هزینه های مناسب برای اقامت بلند مدت و یا کوتاه مدت گردشگران وجود دارد.قیمت تور تایلند نیز تا حد بسیار زیادی به هتل انتخابی شما در تور تایلند دارد.البته عواملی مانند پرواز و مدت اقامت نیز می توانید بر روی قیمت تورها تاثیر مستقم داشته باشد.

با توجه به این مساله که شهر های پوکت و بانکوک جزو زیباترین شهر های کشور تایلند به شمار می ایند معمولا گردشگران خواستار مسافرت از طریق تور ترکیبی پوکت بنکوک می باشند تا در حین مسافرت از هر دوی این شهر ها بازدید داشته باشند.

معروف ترین جاذبه های گردشگری بانکوک

مزرعه تمساح,معبد های موجود در بانکوک,سافاری,دریم ورد,بازار روی آب,کاخ پادشاهی و...

معروف ترین جاذبه های گردشگری پوکت

فیل سواری,جزایر جیمز باند,پارک آبی و پارک پاتایا,آکواریوم پاتایاو...

اگر خواستار مسافرت از طریق تورهای ترکیبی تایلند به ویژه تور بانکوک پوکت می باشید می توانید به راحتی با مراجعه به سایت تورزپرس از تمامی تورهای تایلند به خصوص تور ترکیبی تایلند مطلع شوید  و عملیات رزرو تور را انجام دهید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها