تور پوکت ارزان


تور پوکت ارزان از طریق سایت تورزپرس

پوکت یا همان مروارید دریای آندامان یکی از زیباترین و بهترین شهرهای کشور تایلند برای مسافرت به شمار می آید.تور پوکت ارزان هر ساله از طریق آژانس های هواپیمایی برگزار می شود و با استقبال شدید مواجه شده و به سرعت تمامی این تورها به فروش می رسند.بیشتر از نصف این شهر را جنگل های بسیار سرسبز و تپه ها و کوه ها فرا گرفته اند.

مردم اروپا و آسیا معمولا این شهر را برای مسافرت تفریحی خود انتخاب می کنند.از نظر موقعیت مکانی بهترین سواحل موجود در پوکت در قسمت غربی این شهر واقع هستند که نام معروف ترین این سواحل نیز کارون و پاتونگ نام دارند.

تور پوکت ارزان

حدود 30 درصد از مردمی که در شهر پوکت زندگی می کنند مسلمان هستند.شهر پوکت به همراه سامویی در چند سال گذشته توانسته است که جزو ده جزیره ی بسیار محبوب در جهان شناخته شود.از مجبوب ترین تفریحاتی که شما می توانید در شهر پوکت انجام دهید می توان به قواصی و قایق سواری اجاره کرد.

مراکز خرید پوکت

شهر پوکت دارای مراکز خرید بزرگ و معتبری می باشد که شما می توانید بهترین اجناس شامل برندهای معروف را با قیمت های مناسب در این مراکز خرید بیابید.بازدید از این مراز خرید نیز یکی دیگر از تفریحات گردشگران و توریستان در این شهر به شمار می آید.

فیل سواری نیز یکی دیگر از تفریحات هیجان انگیزی است که در شهر پوکت قرار دارد.فیل سواری موجب می شود که شما از فراز آسمان طبیعت زیبا و بکر شهر پوکت را نظاره گر باشید.

تور پوکت برای مسافرت تفریحی بهترین گزینه است و قیمت تور پوکت نیز به نسبت سایر شهر های اروپایی مناسب می باشد.اگر خواستار مسافرت از طریق تور پوکت هستید می توانید از طریق سایت تورزپرس تمامی تورهای ارائه شده به مقصد پوکت را مشاهده کنید و با مقایسه ی تورها بهترین و مناسب ترین تور را برای خود انتخاب کنید و عملیات رزرو تور را انجام دهید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها