تور پوکت اردیبهشت


تور پوکت اردیبهشت(Tour of Phuket Ordibehesht)

شهر پوکت یکی از زیباترین وقدیمی ترین مکان هایی است که به عنوان یک مقصد محبوب گردشگری از آن یاد می شود .

پوکت با دارا بودن بهترین سواحل دنیا و مکان های پرزرق و برق یک انتخاب عالی برای هر سلیقه ای است که میخواهد یک از یک سفر لذت بخش و هیجان انگیز بهره ببرد .

هنگامی که برای اولین بار به پوکت سفر می کنید شاید با دیدن تنوع زیاد در ساختمان ها ,جزیره و مکان های دیدنی و هم چنین رستوران ها و مغاز های بزرگ و شیک در انتخابتان سردرگم خواهید شد .

در پوکت مکان های زیادی برای دیدن و لذت بردن از یک سفر همه جانبه وجود دارد مانند رستوران و کلوپ ساکسیفون ,آکواریوم پوکت ,فنتاسی ,جزیره فی فی ,باغ وحش پوکت و .... که دیدن آنها بسیار لذت بخش و هیجان اگیز خواهد بود .

 

آیا ماه اردیبهشت زمان مناسب برای رفتن به پوکت است ؟

از آنجا که ماه اردیبهشت در فصل بهار قرار دارد و آب و هوای پوکت در این زمان خوب و لذت بخش است لذا ماه اردیبهشت یک زمان بسیار مناسب برای رفتن به پوکت و لذت بردن از یک سفر فوق العاده است .

قیمت تور پوکت اردیبهشت ممکن است نسبت به فصل های خلوت تر کمی گران تر باشد البته در فصل اردیبهشت نیز می توان یک تور پوکت با قیمت مناسبی نیز خریداری کرد مثلا تور آقردار پوکت ,تور لحظه آخری پوکت و ....

پیدا کردن تورهای ارزان و یا تور با قیمت مناسب نیازمند صرف زمان در وبسایت های مختلف آژانس های مسافرتی است که اغلب برای کاربران طاقت فرسا و سخت است به همین منظور ما تمامی تورهای مسافرتی را با قیمت ها و اطلاعات گردشگری مربوطه در یک وبسایت جامع گردآوری کرده ایم که دائم در حال به روز رسانی می باشد .

با تورزپرس قادر خواهید بود بهترین و مناسب ترین تور پوکت را انتخاب کنید و از انتخاب خود لذت ببرید .
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها