تور پنانگ فروردین


تور پنانگ فروردین Penang Farvardin Tour

از مهم ترین و محبوب ترین کشورهای توریستی دنیا که هر ساله میزبان گردشگران بسیاری می باشد، مالزی است و بیشتر شهرهای توریستی آن ساحلی اند. ولی دلیل توریستی بودن شهرهای آن، وجود جاذبه های گردشگری متنوع و دوست داشتنی آن است. درباره پنانگ باید بگوییم که از استان های کشور مالزی و از زیباترین و معروف ترین مناطق دیدنی آن است. پنانگ شامل جزیره و باریکه ای از مالزی است که به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص، به آن مروارید شرق می گویند و جزو مقاصد گردشگری خارجی به شمار می رود. برای ایرانیان نیز جزیره پنانگ نامی شناخته شده است و هر ساله گردشگران زیادی از ایران به سمت مالزی و شهر توریستی پنانگ روانه می شوند. در ادامه معرفی تور پنانگ با ما همراه باشید.

جنگل های استوایی در جزیره پنانگ شبیه بهشتی است که ماجراجویان را به خود جذب می کند و سواحل ماسه ای آن به رنگ طلایی، گردشگران را مجذوب خود خواهد کرد. پنانگ با نخل های بلند، حیوانات، پرنده ها و میره های رنگارنگش، سرزمین شگفتی هاست که بدون شک برای بازدید از آن زمان کم خواهید آورد. مرکز پنانگ با بناهای تاریخی و سوابق فرهنگی اش که جرج تاون نام دارد، از جاذبه های اصلی این استان است. پنانگ بیشتر شبیه به شهرهای چین است تا مالزی! امروزه این شهر مدرن، از آسمان خراش ها و مراکز خرید پر شده است. اما در جرج تاون بافت قدیمی و تاریخی شهر حفظ شده و بسیار قابل توجه و دوست داشتنی است. سایت تورزپرس با فروش تور به مقاصد مختلف گردشگری، در تلاش است تا تمامی نیاز گردشگری را برای دوستداران تورهای خارجی فراهم کند. در نتیجه برای خرید تور یا رزرو بلیط می توانید به صفحه تورهای ما مراجعه کنید.

 

غذاهای پنانگ

جزیره پنانگ برای دوستداران غذا منطقه ای بی همتا و دوست داشتنی است. غذاهای هندی، چینی، مالایی و ... در این جزیره تهیه و سرو می شود. ایام کورنگ غذای محبوب مالایی، باک چور می، پوپیا، ناسی لماک، رندانگ و ... از جمله غذاهای مناسب برای وعده های غذایی تان است که می توانید در غذاخوری ها و رستوران های پنانگ به آن ها دسترسی داشته باشید. غذاهای پنانگ معمولا تند و پر ادویه اند و در کنار آن برنج نیز سرو می شود. اصالت آشپزی و متنوع بودن غذاهایش باعث شده که رستوران های کوچک و دور افتاده اش هم غذاهای خوب و مناسبی را ارائه کنند. مالزی یک کشور مسلمان است و برای همین، غذاهای حلال و خوشمزه ای را برای گردشگران سرو می کند که از این نظر برای ما ایرانی ها، مزیت مناسبی به حساب می آید تا نگرانی ای بابت خوردن غذای شبهه دار در تور مالزی نداشته باشیم.

 

آب و هوای پنانگ

آب هوای پنانگ اغلب در تمام سال گرم و مرطوب است و بارندگی در فصل تابستان آن کوتاه است، اما در زمستان بارندگی ها گاهی یک روز طول می کشند. بنابر این بهترین زمان برای سفر به پنانگ، ماه های بهار و تابستان است. چرا که می توان به نحو احسن از جاذبه ها و تفریحات موجود در پنانگ بهره مند شد.

 

چرا تور پنانگ فروردین 97 برای مسافرت مناسب است؟

به دلیل تعطیلات نوروزی و فراغت از مشغله های کاری، نوروز زمان مناسبی برای سفرهای خارجی و همچنین مسافرت های داخلی محسوب می شود. همچنین به دلیل این که در این زمان هوای پنانگ معتدل است و می توان با آرامش و لذت بیشتری به تفریح در این جزیره پرداخت، خواسته های علاقمندان برای سفر به مالزی و شهر پنانگ بیشتر است. تیم تورزپرس لحظات خوشی را در تور پنانگ فروردین برای شما آرزومند است. برای اطلاع از قیمت تور پنانگ فروردین 97 و تور های فروردین کلیک کنید، تا بتوانید انواع تورها و قیمت های آنان را مشاهده نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها