تور پنانگ شهریور 96


تور پنانگ شهریور 96

پنانگ نام شهری در کشور مالزی است که در کنار شهر کوالالامپور یکی از نقاط اصلی و مهم گردشگری این کشور به حساب می آید. ایالتی که پنانگ در آن واقع شده است شامل جزیره پنانگ و سرزمین اصلی می شود. این شهر امروزه به یکی از قطب های صنعتی مالزی تبدیل شده است. صنعت گردشگری پنانگ نیز یکی از مهم ترین بخش هایی است که اقتصاد مالزی به آن وابسته است. در کنار جاذبه های طبیعی این جزیره، توجه مسئولان به زیر ساخت های گردشگری در این منطقه سبب شده تا پیشرفت چشمگیری در این صنعت در طی سالیان گذشته اتفاق بیفتد. هتل های مجلل آن امروزه بسیار پر آوازه هستند و سبب شده تا پنانگ را در کنار جاذبه های تاریخی و طبیعی خود با این نام و شهرت نیز بشناسند. در تور پنانگ تابستان 96 می توانید از مراکز خرید زیبا و مدرن پنانگ نیز دیدن کنید و از خرید کردن در این جزیره زیبا لذت ببرید. جاده بورما، خیابان کمپ بل و جاده پنانگ از مهم ترین و مشهور ترین مراکز خرید پنانگ هستند که سلیقه های مختلف گردشگران را پوشش می دهند. این مراکز در کنار رستوران ها، کافه ها، بازارهای محلی و شبانه پنانگ سبب شده تا جذابیت هر چه بیشتری به این شهر بخشیده شود و لقب جواهر شرق را زیبنده این جزیره زیبا کند.

تور پنانگ شهریور 96


از جاذبه های گردشگری مالزی می توان به معبد سری ماریامان، خوکونگسی، معبد بودانی وات چایا، مسجد کاپیتان کلینگ و ... اشاره کرد که جزو جاذبه های تاریخی این شهر هستند. تپه پینانگ، باغ بوتانیک، مزرعه پروانه ها، پارک پرندگان، معبد مار و ... نیز از دیگر جاذبه های طبیعی در تور پنانگ هستند. سواحل شنی زیبای آن نیز بسیار شهرت دارند و سالانه گردشگران زیادی را به این منطقه می کشاند. فرهنگ و آداب و رسوم متنوع مردم این سرزمین، غذاهای محلی مالزی و پنانگ و نوشیدنی های خاص این منطقه از دیگر جاذبه های گردشگری این مروارید زیبا هستند.

جاذبه های گردشگری پنانگ
 

تپه ی پنانگ

این تپه ی زیبا چشم اندازهای طبیعی و بکر بسیاری را در تور مالزی به گردشگران هدیه می دهد. در فصول گرم، آب و هوای این منطقه بسیار مطلوب و معتدل است. از طریق قطارهایی که از دل طبیعت سرسبز عبور می کنند طی 30 دقیقه می توانید به بالای تپه برسید. در بالای تپه می توانید منظره فراموش نشدنی از شهر جورج تاون، دریا، باغ ها و عمارت های پایین تپه را ببینید و لذت ببرید. پیاده روی در فضای سبز، بازدید از موزه اسلامی و معبد هندوها و باغ های موجود در منطقه از جمله تفریحاتی است که می تواند برای شما در تور مالزی تابستان 96 جالب توجه باشد.

تپه ی پنانگ

برای دسترسی به دیگر مقاله های مرتبط با مقاله پنانگ و کشور مالزی، به قسمت های دیگر سایت مراجعه کنید. اگر پنانگ را برای سفرهای تابستانی و تعطیلات خود می پسندید، به لیست تورهای سایت رفته و تور پنانگ شهریور 96 را ثبت نمایید. امیدواریم از مطالب ارایه شده رضایت داشته باشید.قیمت تور مالزی را نیز میتوانید مشاهده نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها