تور پرتغال شهریور 96


تور پرتغال شهریور 96

پرتغال کشوری است که در منطقه جنوب غربی اروپا واقع شده است و پایتخت آن لیسبون می باشد. مساحت این کشور به 92,212 کیلومتر مربع می رسد و یکی از کوچکترین کشور های اروپا به حساب می آید و جمعیتی بالغ بر 10,676,910 میلیون نفر در آن سکونت می کنند. واحد پول این کشور همانند کشور های همسایه خود مثل اسپانیا یورو می باشد و محصولاتی همچون گوجه فرنگی، سیب زمینی، انگور، زیتون، پرتقال، پارچه، کفش و دیگر محصولات، جزو تولیدات آن است. این کشور در سال 1139 اعلام استقلال کرد و بعد ها کشور پرتغال سومین کشور بزرگ مستعمراتی در جهان به حساب می آمد. آب و هوای پرتغال به دلیل نزدیک بودن به شمال آفریقا، گرم ترین کشور در اروپا به حساب می آید. آب و هوای پرتغال بیشتر معتدل و مدیترانه ای می باشد. کشور هایی که پرتغال آنها را مستعمره خود کرده بود عبارتند از هند، برزیل، گینه، بیسائو، موزامبیک و تیمور شرقی، که قدرت پرتغال را روز به روز افزایش می داد. پرتغال به صورت کلی دارای دو کلانشهر بزرگ می باشد که لیسبون در قسمت جنوبی آن و پورتو در شمال آن واقع شده است. بیشترین سرمایه این کشور در شهر لیسبون واقع شده است. به طوری که 45 درصد این سرمایه در این شهر سرمایه گذاری شده است. در ادامه ی مطلب تور پرتغال شهریور 96 شما را با برخی از جاذبه های گردشگری پرتغال آشنا خواهیم کرد.

تور پرتغال شهریور 96

 

جاذبه های گردشگری پرتغال

کشور پرتغال در زمان های گذشته بر تمام دریای های حومه خود رهبری می کرد، و دشمن اصلی آن اسپانیا و فرانسه به حساب می آمد. پرتغال در همسایگی اسپانیا بوده و با یکدیگر مرز های خشکی دارند و از طریق دریا با یکدیگر ارتباط دارند. پرتغال اماکن زیادی برای بازید دارد که همه ساله تورسیت های داخلی و خارجی زیادی برای بازدید از این اماکن به این مکان سفر می کنند. برخی از این اماکن عبارتند از برج بلم، قلعه سائو خورخه، موزه ملی، موزه کالوست گلبنکیان، کاخ پنا، موزه ملی د آرته، دورو، میدان روسئو، موزه شرق، دم لوئیس پل، برج روحانیون، باغ وحش لیسبون، پالاسیو دا بولسا، ایگره د سائو فرانسیسکو و دیگر جاذبه های گردشگری آن که نمی توان تمامی آنها را به زبان آورد. توریست هایی که به هر یک از مکان های زیبای پرتغال سفر می کنند، می توانند از تمامی جاذبه های دیدنی و تفریحی آن بازدید نمایند. در ادامه مطلب تور پرتغال تابستان 96 شما را با جاذبه گردشگری قلعه سائو خورخه آشنا خواهیم کرد.

جاذبه های گردشگری پرتغال

 

قلعه سائو خورخه

یکی از بهترین جاذبه های گردشگری پرتغال قلعه سائو خورخه می باشد و این قلعه از جاذبه های مهم لیسبون بخ شمار می آید و از همه جای این شهر این قلعه معلوم است. این قلعه قدمت زیادی دارد که به زمان جنگ های صلیبی بر می گردد. این قلعه در قرن دهم به دست مورها افتاده بود، اما در طی جنگ های صلیبی دوم، لیسبون محاصره می شود و این قلعه سقوط کرده و از دست مورها گرفته می شود. این قلعه دفعات زیادی تخریب شده است و حال، قسمت های اندکی از آن باقی مانده است که بعد از آزاد سازی از دست مورها، محل اقامت آلفونسو سوم شد. حال این مکان تاریخی تبدیل به محلی توریستی شده است که توریست های داخلی و خارجی زیادی برای بازدید از این قلعه قدیمی، به قسمت جنوبی پرتغال سفر کرده و ضمن بازدید از آن، با گذشته و تاریخ کشور پرتغال آشنایی بیشتری پیدا می کنند.

قلعه سائو خورخه

این کشور که در جنوب غربی اروپا واقع شده است و هوای آن نسبت به دیگر کشور های اروپایی گرم تر است، دارای جاذبه های گردشگری و تفریحی فراوانی می باشد که تورسیت های داخلی و خارجی زیادی به این کشور سفر می کنند. برای مشاهده سایر تورهای تابستان 96 و دیگر عناوین در مورد تور پرتغال، به بخش های مختلف سایت تورزپرس مراجعه نمایید و برای ثبت تور مورد علاقه خود به لیست تور های ما مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • arya | شنبه 25 شهریور 1396

    ممنون میشم یکم بیشتر از جاذبه های گردشگری پرتقال اطلاعات بدین و همچنین قیمت توپرتقال برای مدت 2هفته چنداست؟
    مائده عبدالهی | 2017-09-16 17:26:30

    بله حتما/دوست عزیز برای آگاهی از قیمت تورهاو نحوه ی رزرو تورها تماس حاصل فرمایید یا به قسمت تورها مراجعه فرمایید.
  • arya | شنبه 25 شهریور 1396

    ممنون میشم یکم بیشتر از جاذبه های گردشگری پرتقال اطلاعات بدین و همچنین قیمت توپرتقال برای مدت 2هفته چنداست؟
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها