تور پاریس شهریور 96


تور پاریس شهریور 96

شهر پاریس پایتخت فرانسه و یکی از مهم ترین و جذاب ترین نقاط توریستی جهان است که سالانه 45 میلیون نفر از آن بازدید می کنند. این شهر جمعیتی حدود 12 میلیون نفر را در خود جای داده است. پاریس شهر بسیار سرسبز و زیبای است و پارک های ملی زیادی دارد که مورد توجه گردشگران قرار دارند. این شهر همچنین یکی از پر جمعیت ترین پایتخت های اروپا است. پاریس در زمینه های بسیاری همچون تفریحات، فرهنگ و هنر، علم، اقتصاد و تحصیل سرآمد دیگر پایتخت ها و شهرهای جهان است. این شهر دارای پیشینه ی تاریخی بسیاری است که آثار تاریخی و فرهنگی بسیاری را در خود جای داده است. در مدت زمانی که این شهر تحت تسلط رومیان بوده است، ساختار های بسیاری همچون سالن های تئاتر، قصرها، معابد و حمام ها به شهر اضافه شده است. گفتنی است پس از این دوران، عصر طلایی پاریس نیز رو به افول گذاشت. رودخانه سن که در این شهر جاری شده، محلی است که در قرن 12، موجب پر رونق شدن دوباره پاریس شده است. پاریس در طول تاریخ شاهد اتفاقات و حوادث تاریخی و سیاسی بسیاری بوده است که بارها سقوط کرده و دوباره رونق یافته است. پس از جنگ پاریس، این شهر بار دیگر رونق یافت و با توجهاتی که به ساختار شهر شد، دوباره شکوه پیشین خود را بازیافت. این شهر بارها و در پی انقلاب های متعددی که در آن شکل می گرفت، نام های زیادی داشته است اما مهمترین آن ها لقب شهر نور است. اقیانوس اطلس شمالی که در همسایگی پاریس واقع شده است، شرایط اقلیمی این شهر را تحت نفوذ خود قرار داده و از همین رو، آب و هوای پاریس اقیانوسی است. پاریس یک شهر بارانی است و در بیشتر ایام سال شاهد بارش باران خواهید بود. شهری که به خواهر پاریس مشهور است، رم ایتالیا است.

تور پاریس شهریور 96

 

پاریس جاذبه های گردشگری فراوان و بسیار متنوعی دارد. خیابان ها، محلات و میدان های پاریس بسیار مشهور هستند. خیابان شانز الیزه معروف ترین خیابان جهان است. میدان باستیل، میدان کنکورد، محله له ال، خیابان مونتاین، محله مون پارناس و خیابان لوپرا از جمله این خیابان های مشهور هستند. محله سن دنی و محله وال دو سن نیز از محله های دیدنی و مشهور در حاشیه شهر هستند. باغ ها و پارک ها از دیگر جذابیت های پاریس هستند. کاخ لوور، باغ لوکزامبورگ، باغ تویلری و ... از جمله این باغ ها هستند. گورستان های پاریس از دیگر جاذبه های تور فرانسه هستند. سالن های تئاتر و اپرا از دیگر قسمت های جذاب تور پاریس شهریور 96 به حساب می آیند. اپرای گارنیه، اپرا پاستیل، تئاتر های موگادور، دولاگیته مون پارناس، بوبینو و ... از جمله این سالن ها هستند. بناهای مشهور همچون برج ایفل، کافه ها، رستوران ها، هتل ها و رستوران ها نیز از دیگر جذابیت های تور پاریس تابستان 96 است و این تور را به جذاب ترین تورهای تابستان 96 تبدیل کرده است. 

جاذبه های گردشگری پاریس

 

باغ لوکزامبورگ 

این باغ یک پارک مشهور در پاریس فرانسه است که بیش از 2 قرن پیشینه دارد. فضای داخلی پارک بسیار زیبا و آرامش بخش است. این باغ پوشیده شده از هزاران درخت و پوشش گیاهی متنوع و سرسبز هستند. چشمه ی مدیسی، استخر بزرگ هشت ضلعی، گالری های هنری از جذابیت های این باغ باشکوه هستند. در سراسر پارک مکان هایی تعبیه شده تا گردشگران بتوانند استراحت کنند و از طبیعت زیبای این مکان لذت ببرند. کلیسای سنت ژرمن، کلیسای جامع نتردام، دانشگاه سوربن، کلیسان سنت سولپیس و موزه لوکزامبورگ از دیگر اماکن تفریحی ای هستند که در نزدیکی باغ هستند و می توانید در تور پاریس از آن ها نیز بازدید کنید. 

باغ لوکزامبورگ پاریس
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
 • شایان | یکشنبه 12 شهریور 1396

  واااای پاریس یه شهر فوق العاده است واقعا
 • پژمان | چهارشنبه 15 شهریور 1396

  مراکز خرید ارزان و مناسب در فرانسه کجا؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-06 14:26:32

  در تمامی خیابان های میتوانید مراکز ارزان قیمت بیابید
 • حامد | شنبه 25 شهریور 1396

  قیمت تور فرانسه چند است؟آیا امکان رزرو آنلاین تور فرانسه وجود دارد؟
  مائده عبدالهی | 2017-09-16 11:56:08

  دوست عزیز برای آگاهی از قیمت تورهاو نحوه ی رزرو تورها تماس حاصل فرمایید یا به قسمت تورها مراجعه فرمایید.
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها