تور هلند شهریور 96


تور هلند شهریور 96

هلند نامی است که به کشور The NetherLands در زبان فارسی اطلاق می شود. بیشتر قسمت های هلند را آب ها تشکیل می دهند و دیگر قسمت های خشک نیز ارتفاع زیادی ندارند و این مهم ترین خصوصیت هلند است که سبب شده تا نام این کشور در تمام زبان ها به سرزمین پست شهرت داشته باشد. از این جهت مردم هلند مخصوصا مردمی که در مناطق کم ارتفاع تر زندگی می کنند، سدهای زیادی را ساخته اند و حدود 25 درصد از خشکی هایی که در این کشور وجود دارد حاصل پیشروی در آب دریا است. جمعیتی حدود 16 میلیون و پانصد هزار نفر و میانگین سنی 39 سال در مساحتی حدود 41 هزار کیلومتر مربع پراکنده شده اند. مردم هلند به زبان هلندی صحبت می کنند که شاخه ای از زبان آلمانی است. پایتخت آن آمستردام و واحد پولی آن یورو است. این کشور که در غرب اروپا واقع شده است، در همسایگی بلژیک و آلمان است و یکی از موثر ترین کشورهای اروپایی در بانکداری و تجارت جهانی محسوب می شود. مهم ترین صنعت این کشور پرورش و صادرات گل است که مقام اول در جهان را دارد و همین امر سبب شده تا هلند را کشور گل نیز بنامند و به این نام شهرت دارد. کشاورزی و دامداری نیز از دیگر شاخه های اقتصادی است که سران حکومتی برنامه ریزی های بسیاری را در این زمینه ها انجام داده اند و سرمایه زیادی را برای هلند فراهم می کند. این کشور همچنین دارای ذخایر نسبتا خوبی از گاز طبیعی نیز هست که کمک شایانی به اقتصاد این کشور کرده است. این کشور بسیار زیبا است و دارای مناظر طبیعی بسیاری است که سبب شده تا هنرمندان بسیاری را در این منطقه همچون ونگوگ و رامبراند پرورش دهد. بزرگترین بندر اروپا بندر روتردام است که دومین شهر بزرگ هلند نیز محسوب می شود. 

تور هلند شهریور 96

 

آب و هوای هلند بسیار معتدل است و دارای تابستان هایی خنک و زمستان های متعادل می باشد. از این رو تور هلند شهریور 96 یکی از جذاب ترین تورهای تابستان 96 می باشد. رودهای مهم آن راین، آیسل و ماس از مهم ترین رودهای هلند هستند که سبب شده اند تا هلند بسیار حاصلخیز و سرسبز باشد و زمین های این کشور را آبیاری می کنند. در سواحل هلند باتلاق ها، مرداب ها و سد های بسیاری شکل گرفته اند که به علت ارتفاع کم در مناطق خشک آن است. پارک های ملی و جنگل های انبوه بسیاری در این کشور خودنمایی می کنند که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست. برخی از شهرهای آن همانند ونیز در آب قرار گرفته اند و شهرهای زیبایی با آبراه ساخته اند که بسیاری از طرفداران به خاطر آن ها به هلند سفر می کنند. دریاچه های فوق العاده ای نیز در این کشور وجود دارد که برای گردشگران بسیار محبوب هستند. مناطق تاریخی، دهکده های طبیعی، بکر و زیبا، از دیگر جاذبه های گردشگری هلند می باشند. 

جاذبه های گردشگری هلند

 

باغ های کوکنهوف

لاله های هلندی معروف ترین بخش جذاب تور هلند محسوب می شود. فصل های بهار و تابستان نیز این زیبایی ها دو چندان است. این باغ ها که عمده ی زیبایی های هلند را در خود جای داده اند، در نزدیکی شهر لیس واقع شده است. علاوه بر زیبایی گل ها، طراحی های بی نظیری نیز برای پرورش گل ها نیز انجام شده است که شما می توانید طیف گسترده ای از لاله های رنگی را با ترتیب های مختلف و چشم نواز در کنار هم مشاهده کنید و از تماشای آن ها لذت ببرید. بی شک بازدید کردن از این باغ های فوق العاده، تکرار نشدنی است و از جذابیت های تور هلند تابستان 96 به حساب می آید. این باغ ها از بزرگترین و منحصر به فرد ترین باغ های طبیعی جهان و اروپا محسوب می شوند. باغ های کوکنهوف را باغ اروپا نیز می نامند.

باغ های کوکنهوف هلند

 

آیا از شرح جاذبه های گردشگری هلند رضایت داشتید؟ در صورتی که تمایل دارید می توانید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای این منظور به قسمت های دیگر سایت مراجعه کنید و از مطالب ارایه شده استفاده کنید. برای انتخاب تور مناسب برای تعطیلات تابستانی خود به لیست تورهای ما مراجعه کنید و با ثبت تور مورد علاقه خود، تعطیلات فراموش نشدنی ای را برای خود فراهم کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • پگاه | دوشنبه 20 شهریور 1396

    رزرو تور تایلند چگونه است؟
  • پدرام | دوشنبه 20 شهریور 1396

    قیمت تور هلند در مهرماه چنداست؟
  • سیاوش | دوشنبه 20 شهریور 1396

    آیا تورماهانه هلند وجود دارد؟قیمت تور هلند برای مدت 3ماه چند است؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها