تور مشهد فروردین


تور مشهد فروردین   Mashhad Tour Farvardin

این شهر که مرکز استان خراسان رضوی است یکی از مهم ترین شهرهای زیارتی و تاریخی کشور به شمار می آید. نام مشهد به معنای محل شهادت است و پس از به قتل رساندن علی ابن موسی الرضا علیه السلام این شهر را مشهد الرضا می خوانند. این کلان شهر بزرگ در گذشته نیز از شهرهای بزرگ و مهم ایران بوده است. چنانچه نادرشاه افشار این شهر را پایتخت حکومت خود قرار داد و در این مدت دستور به ساخت بناهای زیادی در سراسر شهر داد. این شهر در حدود 3 میلیون نفر جمعیت دارد که با وجود حدود 30 میلیون زائری که سالانه از آن بازدید می کنند، همواره شهری شلوغ می باشد. شما علاقمندان میتوانید با تور آفردار مشهد به این شهر زیارتی تاریخی سفر کنید.

تور مشهد فروردین

 

باغ ملی مشهد

این باغ که در میانه شلوغی های شهر مشهد واقع شده است، یکی از بهترین مکان هایی است که شما می توانید خود را از ازدحام شهر راحت کنید. این باغ بزرگ که اکنون متعلق به شهرداری است، در گذشته متعلق به شخصی به نام محمود سیستانی بوده است و در گذشته محلی بوده که ارگ شهر مشهد در آن قرار داشته است. مجموعه باغ بسیار زیبا و سرسبز است و ساعت ها شما را از دغدغه های زندگی عادی تان جدا می کند. فواره ها و آبنماهایی که در سراسر باغ هستند، حس خوبی را در شما ایجاد خواهد کرد. درختان بلند، پوشش گیاهی سرسبز و رنگارنگ، آب های جاری در حوضچه های کوچک و بزرگ می تواند شما را به جذابیت خود مشغول کند. با خرید آنلاین تور به مقصد مشهد می توانید از این باغ ملی دیدن کنید.

باغ ملی مشهد

 

باغ خونی مشهد

این باغ که در اطراف مشهد واقع شده است، یکی از مهم ترین بناهای باستانی ملی در مشهد به شمار می رود. اگر قصد استفاده از تور مشهد را دارید به شما دیدن این باغ زیبا را توصیه می کنیم. درون باغ بسیار زیبا و سرسبز است. چشمه هایی طبیعی در آن جریان دارند و به همین علت برخی آن را باغ چشمه نیز نامیده اند. این باغ را در حوالی خیابان نواب صفوی مشهد خواهید یافت. این باغ ایرانی ملی در جنوب شهر مشهد و به وسعتی به مساحت 6 و نیم هکتار ساخته شده است. مالک آن در گذشته شخصی به نام حاج مهدی قندهاری بوده است. بعده ها این محل مکانی برای استقرار نیروهای تزار روس قرار گرفت و از همین باغ بود که مسجد گوهرشاد به توپ بسته شد. یکی از سه عمارتی که در میان باغ وجود داشته، هنوز هم باقی مانده است.

باغ خونی مشهد

 

چرا در آژانس های مختلف قیمت تور مشهد فروردین بسیار متنوع است؟

علت را می توان در شلوغ بودن تورهای مشهد در مدت زمان هایی خاص عنوان کرد. همچنین آژانس های مسافرتی مختلف شرایط متنوعی را برای تورهای خود ارائه می دهند. همانطور که می دانید محل اقامت شما در طی مدت زمانی که در مشهد هستید، تاثیر بسیار زیادی در قیمت تور مشهد فروردین دارد. از لوکس ترین هتل های چند ستاره تا مسافرخانه های معمولی می توانند محل اقامت شما باشند. همینطور به سه روش زمینی، قطار و هوایی امکان عزیمت شما به این شهر وجود دارد که این نیز تاثیر زیادی در قیمت ها دارد. علاوه بر این ها، خدماتی که در طول تور به شما ارائه می شود نیز تاثیر گذار خواهند بود. شما همین حالا می توانید برای رزرو تور به لیست تورهای تورزپرس مراجعه کرده و تور مناسب خود را به صورت آنلاین خرید کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها