تور مسکو فروردین


تور مسکو فروردین Tour of Moscow Farvardin

مسکو از شهر های مهم کشور روسیه به حساب می آید که به عنوان پایتخت و بزرگترین شهر روسیه نیز می باشد. در تور مسکو شما می توانید از جاذبه های متعدد و جذاب شهر مسکو نهایت استفاده را کرده باشید. روسیه یکی از کشور های پهناور به حساب می آید و بطوری می توان گفت که از قسمت شرقی آسیا تا قسمت هایی از شرق اروپا کشیده شده است، شهر مسکو در قسمت شمال غربی این کشور واقع شده است و می توان گفت که در ناحیه اروپایی روسیه قرار دارد. مسکو در یکی از شمالی ترین مناطق روسیه قرار دارد و از آب و هوایی سرد برخوردار می باشد.

تور مسکو فروردین

اگر به دنبال جاذبه های جذاب شهر مسکو میگردید بهتر است بدانید یکی از جاذبه های جذاب این شهر مترو آن می باشد، قابل گفتن است که این مترو عمیق ترین مترو در جهان به حساب می آید و طراحی داخلی ایستگاه های این مترو با دیگر مترو ها در نقاط مختلف متفاوت می باشد. شما می توانید با خرید تور روسیه به این شهر زیبا سفری داشته باشید و از متروی آن بازدید نمایید. در زمان های قدیم شهر مسکو در کنار رودی واقع شده بود که نام آن از این رود گرفته شده است و به مسکو معروف شد. قابل گفتن است که مسکو به معنای شهر کنار رود می باشد.

 

گالری ترتیاکوف

از گالری های معروف و یا به گونه ای از موزه های شهر مسکو، می توان به گالری ترتیاکوف اشاره کرد. این بنا به عنوان موزه ای تاریخی و هنری در مسکو شناخته شده است و هر ساله توریست های بسیار زیادی برای بازدید کردن از آن یه این موزه مراجعه می کنند. این موزه هنری، توسط یکی از بازرگانان روس که طی سالیان دراز مشغول به جمع آوری این آثار هنری بود، ساخته شده است، این بازرگان یعنی پاول میخایلوویچ ترتیاکوف قصد آن را داشت تا این موزه را بنا سازد تا در سال های دور و دراز آینده، افراد برای بازدید از این آثار هنری به این موزه مراجعه کنند و اطلاعات بیشتری در رابطه با آنها کسب کنند.

گالری ترتیاکوف

 

کیلو متر سفر شهر مسکو

قاعدتا در بیشتر شهر ها کیلومتر سفری وجود دارد و به عنوان مرکزیت پایتخت محسوب می شود. شما می توانید در تور مسکو فروردین 97 به این منطقه از شهر مسکو سفر کنید و همانند دیگر بازدید کنندگان شانس خود را امتحان کرده باشید. اغلب افرادی که به این منطقه سفر می کنند، بر روی دایره ای که دور تا دور آن خط کشیده شده است و نقطه مرکزیتی به رنگ طلایی دارد می ایستند و در همان هنگام سکه ای را از قسمت شانه خود پرتاب می کنند و این افراد بر این باور هستند که اگر سکه در منطقه طلایی افتاده باشد آنها به آرزوی خود خواهند رسید و در غیر این صورت اگر در محیط خارج آن افتاده باشد آرزوی آنها برآورده نخواهد شد.

کیلو متر سفر شهر مسکو

 

چگونه می توان از تور های لحظه آخری مسکو در فروردین ماه مطلع شد؟

اگر شما هم جزو از علاقه مندانی هستید که قصد سفر به شهر مسکو را دارید، می توانید از سایت تورزپرس به راحت ترین شکل ممکن به خرید تور و یا روشی ساده تر رزرو آنلاین تور بپردازید، و یا اگر قصد آن را دارید که از قیمت و زمان سفر تور های لحظه آخری مسکو فروردین 97 مطلع شوید، می توانید به لیست تورهای ما مراجعه کرده و از آخرین اخبار ها نسبت به تور مدنظر خود آگاهی لازم را بدست آورید. شما علاقه مندان می توانید با انتخاب کردن تورهای سایت تورزپرس از بالاترین امکانات در طول سفر خود استفاده کرده و در طول سفر نهایت لذت را ببرید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • Baran imani | یکشنبه 14 آبان 1396

    قیمت تور مسکو چقدره ؟
  • Sphr | یکشنبه 14 آبان 1396

    تور ارزان مسکو چنده ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها