تور مسکو زمینی 


تور مسکو زمینی Moscow ground tour 

مسکو به عنوان پایتخت روسیه و بزرگ ترین شهر روسیه شناخته می شود. درباره مسکو و جاذبه های گردشگری آن سخن بسیار است. این شهر به عنوان سرزنده ترین شهر روسیه و اروپا شناخته می شود. مراکز خرید باشکوه، رستوران های زیبا با غذا های اصلی روسی، جاذبه های طبیعی و گردشگری و ... سبب شده تا همه ساله عده ی زیادی از مردم دنیا به سمت این شهر جذب شوند. حتی قدم زدن در خیابان های مسکو برای شما لذت بخش خواهد بود، چرا که بافت شهری و معماری ساختمان ها و خانه های آن بسیار دیدنی است. با تورزپرس همراه باشید. 


وضعیت آب و هوایی مسکو  Moscow's climate 

وضعیت آب و هوایی مسکو

این شهر به عنوان یک شهر سرد شناخته می شود. چرا که زمستان هایی طولانی و سرد دارد. آب و هوای مسکو قاره ای مرطوب است. تابستان های مسکو بسیار گرم و کوتاه است. دمای هوا در تابستان به مثبت 30 درجه و در زمستان به منفی 20 درجه می رسد. اما دوره های هوای گرم نیز در زمستان وجود دارد، به طوری که دمای هوا تا صفر درجه بالا می آید. این دما شاید برای ما دمای سردی باشد، اما برای مردم روسیه که دمایی تا منفی 50 درجه را هم تحمل کرده اند، هوای گرمی محسوب می شود. شما می توانید یا خرید تور در صورت وجود بلیط، برای دیدن مسابقات جام جهانی 2018 در زمانی که میانگین دما به مثبت 22 درجه می رسد به این شهر سفر کنید. 


هزینه های سفر به مسکو  Travel expenses to Moscow

هزینه ی روزانه برای سفر ارزان: تا 1500 روبل معادل 85000 هزار تومان

هزینه ی روزانه برای سفر میان رده: از 1500 تا 8000 روبل معادل 85000 تا460000 هزار تومان

هزینه ی روزانه برای سفر لوکس: بیش از 8000 روبل معادل بیش از 460000 هزار تومان

چون مسکو به عنوان یک شهر مشهور و گران در دنیا محسوب می شود، هزینه های سفر شما نیز به آن زیاد خواهد بود، مگر اینکه در هزینه های خود صرفه جویی کنید. مثلا از هواپیمای ارزان تر استفاده کنید، از حمل و نقل ارزان مثل متروی مسکو استفاده کنید، از مواد غذایی اولیه برای آشپزی به جای رفتن به رستوران یا کافه استفاده کنید، از کارت گردشگری استفاده کنید و یا از جاذبه های ارزان یا رایگان بهره ببرید. 


تور مسکو زمینی چگونه است؟ 

تور مسکو زمینی

برای رفتن به این کشور، راه های ارتباطی مختلفی مثل قطار، کشتی یا هواپیما موجود است. شما می توانید به صورت زمینی و با قطار به این کشور وارد شوید. منظره های موجود در طی سفرتان حتما تجربه ای متفاوت برایتان خواهد بود. برای این منظور می توانید با تور روسیه اقدام کنید. برای خرید تور روسیه به قسمت تورهای سایت رفته و قیمت تور روسیه و انواع آن را مشاهده کنید و سپس یکی را انتخاب نمایید. هم چنین می توانید در صورت وجود از تورهای آفردار نیز بهره ببرید.

 

بهترین زمان سفر به مسکو 

سرد ترین ماه سال در مسکو، ماه ژانویه می باشد. اوایل ماه ژوئن یعنی اواخر بهار، بهترین زمان سفر به مسکو می باشد که می توانید مسابقات قوتبال جام جهانی 2018 را نیز در این زمان مشاهده کنید. از اوایل ماه مه تا اواسط جولای نیز به دلیل این که هوا هنوز سرد نشده، سفر خوبی را می توانید داشته باشید. هم چنین می توانید در پاییز یا بهار به این شهر بروید تا در فستیوال های بزرگ شرکت کنید. هم چنین روز های منتهی به سال نو و کریسمس نیز این شهر بسیار زیبا می شود و زمان خوبی برای تجربه ای متفاوت از سفر به شهر زیبای مسکو می باشد.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها