تور مسکو از شیراز


تور مسکو از شیراز  Moscow Tour from Shiraz 

مسکو به عنوان پایتخت روسیه و پرجمعیت ترین شهر روسیه می باشد، و در قاره‌ی اروپا نیز بزرگ ترین شهر محسوب می شود. این کلان شهر توانسته جاذبه های زیادی را در خود جای دهد. شما می توانید با رفتن به مسکو یکی از بهترین سفر های خود را تجربه نمایید، چرا که این شهر یکی از سرزنده ترین و پر هیجان ترین شهر های روسیه و اروپا به حساب می آید. در ادامه با تورزپرس همراه باشید تا درباره مسکو و اطلاعات و جاذبه های آن بیشتر بدانیم. 


جاذبه های گردشگری مسکو  Attractions of Moscow Tourism 

خیابان آربات

هفت خواهران

درباره ی جاذبه های مسکو در مقالاتی به تفصیل سخن گفتیم. یکی از جاذبه های دیدنی و جذاب مسکو، خیابان آربات (Arbat Street) می باشد. شما با رفتن به این خیابان باشکوه، می توانید سوغاتی و خرید خوبی از کالاهایی که بوی فرهنگ و هنر این کشور را می دهند، داشته باشید. شنیدن موسیقی زنده در این خیابان برایتان خاطره ای خوب خواهد بود که مدت ها از ذهنتان نخواهدرفت. از دیگر جاذبه های این شهر می توان به هفت خواهران یا آسمان خراش های استالین (The Seven Sisters or Stalin Skyscrapers) اشاره نمود. این ساختمان های بلند امروزه به عنوان هتل، دانشگاه ها و آپارتمان های مسکو می باشند. همچنین معماری آن ها به سبک استالینیستی می باشد. 


بهترین زمان سفر به مسکو  Best time to travel to Moscow

بهترین زمان سفر به مسکو

بهترین زمان سفر به این شهر، اواخر بهار یا اوایل ژوئن است که مطلوب ترین آب و هوا را دارد. هم چنین در روز های منتهی به سال نو در زمان کریسمس و تعطیلات است که می توانید به این شهر با زیبایی دو برابر آن، در ماه ژانویه به مسکو بروید. اما برای سفر از شیراز به این شهر، از اوایل مه تا جولای نیز زمان خوبی برای سفر است، چرا که هوا هنوز گرم نشده است. اما سرد ترین ماه سال در مسکو نیز همان ژانویه است که تجربه ای متفاوت برایتان خواهد بود. شما هم چنین می توانید برای دیدن مسابقات جام جهانی 2018 که در مسکو برگزار می شود نیز با تور خارجی به این شهر بروید. شما می توانید با تور روسیه جام جهانی 2018 به برای دیدن این مسابقات اقدام کنید.


تور مسکو از شیراز

یکی از شهر های دیگری که می توانید به عنوان مبدا خود به مسکو سفر کنید، شیراز می باشد. شما برا این منظور می توانید به بخش تور های سایت رفته و با دیدن قیمت تور روسیه و انواع آن یکی را انتخاب کنید و اقدام به رفتن نمایید. هم چنین در صورت وجود می توانید از تورهای آفردار نیز بهره ببرید. از آن جایی که مسکو یک شهر گران در دنیا محسوب می شود، می توانید با تور روسیه و یا  از طریق سایت کوچ‌ سرفینگ که در مقاله شبکه اجتماعی کوچ سرفینگ پیرامونش توضیح کاملی دادیم، به این شهر بروید تا در هزینه هایتان صرفه جویی کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها