تور مسکو از تهران


تور مسکو از تهران Tour of Moscow from Tehran 

مسکو پایتخت روسیه و پر جمعیت ترین شهر این کشور می باشد. هم چنین از سرزنده ترین و پر هیجان ترین شهر های اروپا و روسیه نیز هست. این شهر جمعیتی بالغ بر 13 میلیون نفر دارد و به دلیل دارا بودن مراکز خرید بزرگ، جاذبه های گردشگری، جاذبه های طبیعی و خیابان های جذاب، توانسته تا همه ساله عده ی زیادی از گردشگران دنیا را به خود جذب نماید. برای آشنایی با جاذبه های گردشگری مسکو و به دست آوردن اطلاعات دیگر برای سفر به این کشور، با تورزپرس همراه باشید.


بهترین زمان برای سفر به مسکو  The best time to travel to Moscow

بهترین زمان برای سفر به مسکو

سرد ترین ماه در مسکو، ماه ژانویه است که میانگین دمای هوا به منفی 15 درجه می رسد. اما بهترین زمان برای سفر به این شهر، اواخر بهار یعنی اوایل ماه ژوئن می باشد، چرا که بهترین آب و هوا برای بازدید طولانی از جاذبه های این شهر است. اما از ماه مه تا جولای نیز به دلیل این که هوا هنوز خیلی گرم نیست، مناسب برای سفر می باشد. اما اگر می خواهید تجربه ای متفاوت از زیبایی های دو برابر شده ی مسکو داشته باشید، روز های منتهی به سال نو را برگزینید. هم چنین می توانید در سال جاری میلادی، برای دیدن جام جهانی 2018 روسیه همین حالا در صورت وجود بلیط، برای رزرو آنلاین تور اقدام نمایید. 


میانگین هزینه های روزانه ی سفر به مسکو 

سفر ارزان: تا 1500 روبل معادل 85000 هزار تومان

سفر میان رده: از 1500 تا 8000 روبل معادل 85000 تا 445000 هزار تومان

سفر لوکس: بیش از 8000 روبل معادل بیش از 445000 هزار تومان 


تور مسکو از تهران: 

اگر قصد سفر به مسکو را دارید، از چند جای مختلف در ایران می توانید سفر کنید، که تهران از اصلی ترین مبدا های سفر به روسیه است که می توانید از فرودگاه بین المللی تهران سفر خود را به این کشور توریستی و پر جاذبه آغاز کنید. برای این منظور به بخش تورهای سایت رفته و با دیدن قیمت تور روسیه و انواع آن، یکی را به دلخواه برگزینید. هم چنین اگر می خواهید تایم بیشتری را با هزینه ی کمتر داشته باشید، در صورت وجود از تورهای آفردار استفاده نمایید. شما می توانید با هماهنگی آژانس مسافرتی، از تهران به سمت مسکو از راه هوایی حرکت کنید. 


جاذبه های گردشگری مسکو  Attractions of Moscow Tourism

تئاتر بولشوی

متروی مسکو

یکی از مناطق پر طرفدار بین گردشگران و مردم خود روسیه، بازدید از تئاتر بولشوی (Bolshoi Theater) می باشد. تاریخ ساخت این تئاتر به سال 1776 بر می گردد. شما می توانید انواع اجرا همانند باله یا اپرا را در این مکان با شکوه تماشا نمایید. از دیگر جاذبه هایی که می توانید با تور روسیه به دیدن آن رفته و به عنوان حمل و نقل ارزان برای کاهش هزینه هایتان در این شهر گران نیز بهره ببرید، متروی مسکو (Moscow subway) است. این مترو دارای 185 ایستگاه می باشد که در طول روز 9 میلیون مسافر جا به جا می کند و یکی از زیباترین مناطق دیدنی مسکو و از جاذبه های گردشگری روسیه است.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها