تور مسکو از اهواز


تور مسکو از اهواز  Tour of Moscow from Ahvaz 

مسکو پر جمعیت ترین شهر روسیه و بزرگ ترین شهر در قاره ی اروپا می باشد. هم چنین یازدهمین شهر پر جمعیت دنیاست. این شهر در روسیه ی اروپایی و در کنار رود مسکو قرار گرفته است. نام مسکو برگرفته شده از رود مسکوا می باشد. همه ساله عده ی زیادی از مردم دنیا به خصوص در روز های منتهی به سال نو، به این کشور آمده و از جاذبه های گردشگری آن دیدن می کنند.  درباره مسکو و اطلاعات مربوط به این شهر در ادامه بیشتر خواهیم گفت. با تورزپرس همراه باشید. 


آب و هوای مسکو Moscow weather

آب و هوای مسکو

مسکو دارای زمستان های سرد و طولانی و تابستان هایی کوتاه و گرم می باشد. در فصل زمستان میانگین دمای هوا به منفی 15 درجه می رسد. اما وجود دوره های هوای گرم در زمستان سبب شده تا دمای هوا تا صفر درجه نیز گرم تر شود. این شهر بر طبق طبقه بندی آب و هوایی Koppen آب و هوایی قاره ای مرطوب را شامل می شود. اوایل ژوئن آب و هوای مسکو بسیار مناسب برای سفر می شود. پس اگر می خواهید تور مسکو را در شرایط آب و هوایی خوبی تجربه کنید، به زمان سفر خود دقت داشته باشید. 


هزینه های روزانه سفر به مسکو  Daily travel expenses to Moscow

سفری ارزان به مقصد مسکو: تا 1500 روبل معادل 85000 هزار تومان هزینه دارد.

سفری میان رده به مقصد مسکو: از 1500 ال 8000 روبل معادل 85000 تا 445000 هزار تومان هزینه دارد.

سفری لوکس به مقصد مسکو: بیش از 8000 روبل معادل بیش از 445000 هزار تومان هزینه در بر دارد.

مسکو یکی از شهرهای گران دنیاست و برای سفر به آن باید کمی از هزینه های اضافی یا گزاف خود بکاهید و یا در هزینه های خود صرفه جویی کنید. اگر تور روسیه را برگزینید، مقدار زیادی از هزینه ها از قبل برایتان مشخص خواهد بود، چون یک هزینه ابتدایی را به آژانس خواهید داد و مابقی کارها را باید به آن ها بسپرید. ولی اگر قصد سفر به صورت شخصی دارید، می توانید از سایت کوچ‌ سرفینگ بهره ببرید که ما در مقاله شبکه ی اجتماعی کوچ سرفینگ، پیرامون آن توضیح کاملی را دادیم. 


تور مسکو از اهواز:

مسکو به عنوان مقصدی پر طرفدار بین مردم دنیا و ایرانیان، توانسته مبدا سفر های متفاوتی در شهر های مختلف ایران داشته باشد. یکی از این مبدا ها، اهواز است. اگر قصد سفر به این شهر روسیه را دارید، به صفحه ی اصلی سایت بروید و بعد از دیدن قیمت تور روسیه و انواع آن، یکی را به دلخواه انتخاب نمایید و سپس برای رفتن اقدام کنید. شما هم چنین می توانید نوع مسافرت خود را که شامل سه گزینه ی هوایی، دریایی و زمینی می شود نیز معین نمایید. هم چنین می توانید در صورت وجود از تورهای آفردار نیز استفاده کنید. 


بهترین زمان سفر به مسکو  Best time to travel to Moscow

بهترین زمان سفر به مسکو

مسکو شهری زیبا و رویایی برای گردشگران است که در زمان های خاصی، تغییرات محسوسی در آن به وجود می آید و به خاطر این که سلیقه ی افراد متفاوت است، ما در طول سال شاهد سفر گردشگران به روسیه در هر ماهی هستیم. از بهترین زمان های سفر به مسکو، روز های منتهی به سال نو و کریسمس می باشد که زیبایی شهر دو برابر می شود. هم چنین اواخر بهار یعنی اوایل ژوئن نیز بهترین زمان سفر به مسکو می باشد. شما هم چنین می توانید با خرید تور در فصل بهار یا پاییز که مصادف با فستیوال های بزرگ است نیز به این شهر بروید. 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها