تور مسافرتی جزایر مالدیو


تور مسافرتی جزایر مالدیو  Tour of the Maldives Islands

جاذبه های گردشگری مالدیو، شامل موزه مالدیو و مسجد جامع مالدیو و مولی آگه هستند که در مقالات قبلی سایت تورزپرس به بررسی آنها پرداختیم. شاید جاذبه های تاریخی مالدیو اندک باشد، اما این کشور تفریحات و طبیعتی بی نظیر دارد که هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. به طوری که تور مسافرتی جزایر مالدیو از شناخته شده ترین تورها در بین توریست ها می باشد. در بخش قبلی مقاله، به معرفی فستیوال های مالدیو پرداختیم که در آن چند فستیوال جذاب در مالدیو معرفی شد. با ما همراه باشید تا دیگر فستیوال های مالدیو را که در تور مالدیو باید از آنها دیدن کنید، معرفی نماییم. البته زمانبندی سفر به مالدیو و رزرو تور باید به گونه ای انجام شود که در زمان اجرای فستیوال دلخواهتان در مالدیو باشید. همچنین برای اطلاع از قیمت تور مالدیو می توانید به بخش تورهای سایت مراجعه نمایید.

 

تور مسافرتی جزایر مالدیو به همراه فستیوال روز ماهیگیران

ممکن است از این موضوع مطلع باشید که ماهیگیری از جمله اصلی ترین منابع درآمدی غالب جمعیت این کشور می باشد که بخش بزرگی از درآمدهای اقتصادی آن به ماهیگیری وابسته است و البته ناگفته نماند که گردشگران و مسافران زیادی ماهیگیری را به عنوان فعالیتی آرامش بخش انجام می دهند. جالب است بدانید که بیش از نیمی از ماهی مصرفی مردم اروپا، توسط ماهیگیران مالدیوی صید می شود. به همین منظور مردم مالدیو جهت نکوداشت این ماهیگیران، هر ساله روز 10 دسامبر را جشن می گیرند و پیرو آنها در نقاط گوناگون مالدیو ماهیگیری میکنند.

 

جشنواره قایق‌سواری مالدیو

مسابقات آبی و قایقرانی آسیایی هر ساله به تعداد زیاد در مالدیو انجام می شود. مالدیو با دارا بودن سواحلی که دارای شن های گرم و آب های زلال و شفاف می باشد، موجب می شود قایق سواری بر روی آبها و نیز مشاهده ی مناظر دیدنی زیر آب بسیار دلپذیرتر جلوه نماید. در جشنواره قایق‌ سواری مالدیو اغلب توریست ها و بیشتر بومیان مالدیوی روی آب و در حال قایق سواری می باشند. اگر توریست ها هم بخواهند در این جشنواره جالب توجه شرکت نمایند، یک سری قایق هایی شیک با امکانات کامل از قبیل تلویزیون، آشپزخانه، کافه های کوچک و مبل های راحتی برای آنها در نظر گرفته شده است تا بتوانند در بهترین شرایط شاهد این فستیوال باشند.

 

فستیوال روز جهانی غذا

غذاهای لذیذ و خوشمزه ی مالدیو اغلب مورد توجه مردم و گردشگران قرار می گیرد. در مجموع مردمان مالدیوی اهمیت فوق العاده ای به غذا می دهند. به همین خاطر در این روز مردم این کشور با طبخ انواع غذاهای خوشمزه در این جشنواره شرکت کرده تا بتوانند این نعمت های الهی را تکریم و گرامی دارند. گردشگران نیز در این ایام می توانند ضمن این که از این فستیوال لذت می برند، از غذاهای متنوع و خوشمزه مردم مالدیو هم استفاده کنند.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • راستین | چهارشنبه 20 دی 1396

    با سلام تور های ازران و آفردار مالدیو در چه ماه های هستند؟
  • شیرین | چهارشنبه 20 دی 1396

    تور 9 روزه مالدیو چنده؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها